MECZ
29.09.18 | 1. runda klasyf. | Lyuboslava Peruhova | Kristin Yordanova | 6-3, 6-4 | Sozopol | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Bułgaria
18.01.94, 30 lat
18.01.94, 30 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bułgaria
17.05.01, 22 lat
17.05.01, 22 lat
Lyuboslava Peruhova vs. Kristin Yordanova - Wzajemne mecze
29.09.18 | 1. runda klasyf. | Lyuboslava Peruhova | Kristin Yordanova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Sozopol | twarda |
Lyuboslava Peruhova form & Kristin Yordanova form
Lyuboslava Peruhova - ostatnie mecze
W15 Sozopol - twarda | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Eleonore Tchakarova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Stella Simeonova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Eleni Christofi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Petra Csabi | 6-2, 0-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Marina Magai | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 7-5, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Duca | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Iana Snezhkina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
03.11.19 2. runda klasyf. | vs. Koral Koldobski | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Lara Panfilov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Nina Rudiukova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Vicky Van De Peer | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Laia Conde Monfort | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.12.18 Klasyf. | vs. Chiara Gerbino | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
04.12.18 1. runda | vs. Sandy Marti | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.12.18 Klasyf. | vs. Martina Forcisi | 3-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Erman | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Franziska Kommer | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.18 1. runda | vs. Beatris Spasova | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.10.18 Klasyf. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Kristin Yordanova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
10.09.18 Klasyf. | vs. Gebriela Mihaylova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.09.18 2. runda klasyf. | vs. Nikol Docheva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Lynelle En Tong Lim | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Francesca Lucia Duca | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Kristin Yordanova - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Kallistrou | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Elena Gemovic | Elena Gemovic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Elpida Malamou | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Kyriaki Mitsou | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Lyuboslava Peruhova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
09.09.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
03.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sandra Samir | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Satsuki Takamura | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
18.07.16 1. runda klasyf. | vs. Alena Weiss | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
01.06.16 1. runda | vs. Kateryna Sliusar | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
25.05.16 1. runda | vs. Nermeen Shawky | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
27.04.16 1. runda | vs. Fiona Codino | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
09.11.15 1. runda klasyf. | vs. Emelie Luisa Schwarte | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
28.09.15 1. runda klasyf. | vs. Vania Ivanova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
21.09.15 1. runda klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
14.09.15 1. runda klasyf. | vs. Nikol Yordanova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |