MECZ
14.05.19 | Klasyf. | Lynelle En Tong Lim | Diana Maria Mihail | 6-4, 6-3 | W25 Singapore | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lynelle En Tong Lim | Diana Maria Mihail | |
1. podanie % | 37/52 (71%) | 37/67 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/37 (73%) | 24/37 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/15 (40%) | 10/30 (33%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/67 (49%) | 19/52 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/119 (55%) | 53/119 (45%) |
Double foul | 2 | 10 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lynelle En Tong Lim | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lynelle En Tong Lim | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-3 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lynelle En Tong Lim | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lynelle En Tong Lim | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lynelle En Tong Lim | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lynelle En Tong Lim | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lynelle En Tong Lim | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lynelle En Tong Lim | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Lynelle En Tong Lim | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
15.08.00, 23 lat
15.08.00, 23 lat
Lynelle En Tong Lim vs. Diana Maria Mihail - Wzajemne mecze
14.05.19 | Klasyf. | Lynelle En Tong Lim | Diana Maria Mihail | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Singapore | twarda |
Lynelle En Tong Lim form & Diana Maria Mihail form
Lynelle En Tong Lim - ostatnie mecze
W25 Hong - twarda | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Alexandra Riley | 6-3, 3-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W25 Singapore - twarda | ||||
20.05.19 1. runda | vs. Man Ying Maggie Ng | 0-6, 0-1, - Lynelle En Tong Lim - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Singapore - twarda | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Jacqueline Cako | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 Klasyf. | vs. Diana Maria Mihail | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Singapore - twarda | ||||
23.01.19 1. runda | vs. Charmaine Shi Yi Seah | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Singapore - twarda | ||||
15.01.19 1. runda | vs. Tereza Mrdeza | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Dia Evtimova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Lyuboslava Peruhova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Singapore - twarda | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Miyabi Inoue | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Singapore - twarda | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Yuuki Tanaka | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Diana Maria Mihail - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Olimjanova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ingkar Dyussebay | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Peretti | 6-2, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Ana Candiotto | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Georgina Hays | 6-0, Georgina Hays - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucrezia Piana | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Arina Varaksina | 1-6, - Diana Maria Mihail - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Gala Arangio | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Africa Burillo Berezak | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Carina Syrtveit | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Marija Semenistaja | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Taira Abildayeva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Shubina | 6-75, 6-4, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Astana - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Plesa | 2-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 La - twarda | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Mascenikova | 2-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alicja Formella | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.05.23 2. runda klasyf. | vs. Sarah Hawkshaw | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Helena Sarkis | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Peres | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Giulia Tedesco | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Cleanne Pickel | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu |