MECZ
11.03.19 | 1. runda klasyf. | Luna Meers | Ola Abou Zekry | 6-2, 6-3 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Luna Meers vs. Ola Abou Zekry - Wzajemne mecze
01.04.19 | 1. runda klasyf. | Luna Meers | Ola Abou Zekry | 2-6, 6-4, 10-1 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
11.03.19 | 1. runda klasyf. | Luna Meers | Ola Abou Zekry | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Luna Meers form & Ola Abou Zekry form
Luna Meers - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - twarda | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Caroline Romeo | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.20 1. runda | vs. Hala Fouad | 6-1, 1-0, Hala Fouad - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Zuzana Pavelekova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Anhelina Kalita | 4-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Guatemala - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 1-6, 0-4, - Luna Meers - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Emma Van Poppel | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Austin - twarda | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Kei Kato | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 Klasyf. | vs. Mariia Antoniuk | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Olympe Lancelot | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Nadia Echeverria Alam | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Clarissa Gai | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Marie Benoit | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Juliane Triebe | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Carolina Bulatovic | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.07.19 Klasyf. | vs. Julia Mikulski | 4-6, 6-1, 10-1 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
25.06.19 Klasyf. | vs. Alina Silich | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Axana Mareen | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.04.19 Klasyf. | vs. Anne-Sophie Morandais | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Ola Abou Zekry | 2-6, 6-4, 10-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 4-6, 0-1, - Luna Meers - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.03.19 Klasyf. | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Gabrielle Clairotte | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.03.19 Klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 3-6, 6-4, 2-10 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Ola Abou Zekry | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Amiens - ceglana | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Ola Abou Zekry - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Merna Refaat | 4-6, - Ola Abou Zekry - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 6-2, 4-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.19 1. runda | vs. Eva Vedder | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.02.19 Klasyf. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Nika Shytkouskaya | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
12.12.18 1. runda | vs. Merna Refaat | 3-6, 0-1, - Ola Abou Zekry - krecz | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
19.11.18 Klasyf. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
16.11.18 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.18 2. runda | vs. Fiona Ganz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.18 1. runda | vs. Anna Pribylova | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
07.11.18 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Agustina Chlpac | 5-7, 6-2, 6-75 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.10.18 2. runda | vs. Karolina Berankova | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.18 1. runda | vs. Francesca Rumi | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Karolina Berankova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Snehal Mane | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Nermeen Shawky | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
12.09.18 1. runda | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
12.08.18 Klasyf. | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 7-61, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Hua-Chen Lee | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Marlies Szupper | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Basak Akbas | 2-6, 7-5, 6-72 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
04.07.18 1. runda | vs. Andjela Skrobonja | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Yulia Kulikova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |