MECZ
27.02.18 | 1. runda | Lulu Sun | Wushuang Zheng | 6-3, 6-1 | Xiamen | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lulu Sun | Wushuang Zheng | |
1. podanie % | 42/55 (76%) | 28/49 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/42 (67%) | 13/28 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/13 (54%) | 11/21 (52%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/49 (51%) | 20/55 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/104 (58%) | 44/104 (42%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Wushuang Zheng | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lulu Sun | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Wushuang Zheng | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lulu Sun | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Wushuang Zheng | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lulu Sun | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Wushuang Zheng | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-3 | Wushuang Zheng | |
5-3 | Wushuang Zheng | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Lulu Sun | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Wushuang Zheng | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lulu Sun | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Wushuang Zheng | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-1 | Wushuang Zheng | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
4-1 | Wushuang Zheng | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lulu Sun | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lulu Sun vs. Wushuang Zheng - Wzajemne mecze
27.02.18 | 1. runda | Lulu Sun | Wushuang Zheng | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Xiamen | twarda |
Lulu Sun form & Wushuang Zheng form
Lulu Sun - ostatnie mecze
W75 Ricany - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Talia Gibson | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lucie Havlickova | 6-2, 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 6-0, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
20.02.24 2. runda | vs. Jelena Ostapenko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 6-4, Paula Badosa Gibert - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
18.02.24 Finał | vs. Heather Watson | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Mika Stojsavljevic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Barbora Palicova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Merel Hoedt | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Su Jeong Jang | 6-1, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.12.23 Klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 7-61, 7-64 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Destanee Aiava | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Stacey Fung | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Martina Okalova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Robin Anderson | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Katherine Sebov | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Louisa Chirico | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Marina Stakusic | 6-4, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Fanny Stollar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
15.10.23 Finał | vs. Yuliia Starodubtseva | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |
Wushuang Zheng - ostatnie mecze
W15 Kuala - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Anri Nagata | 3-2, - Wushuang Zheng - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Chengyiyi Yuan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ying Zhang | 6-2, 1-0, Ying Zhang - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Saki Imamura | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Zeel Desai | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Moeka Miyata | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Irina Fetecau | 6-2, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Sijia Wei | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Rina Saigo | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Qian - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Sijia Wei | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Tianmi Mi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Fangzhou Liu | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shenzhen - twarda | ||||
10.09.23 Finał | vs. Jiayou Li | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Na Dong | 5-7, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Yehua Zhou | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Shutong Qu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yufei Ren | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nanchang - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Zongyu Li | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Anning - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Daria Lodikova | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Shiyu Ye | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
25.06.23 Finał | vs. Han Shi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.06.23 Półfinał | vs. Xichen Zhao | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Meiling Wang | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu |