MECZ
01.08.17 | 1. runda | Lucrezia Stefanini | Linda Prenkovic | 7-5, 3-6, 6-3 | Porto | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lucrezia Stefanini | Linda Prenkovic | |
1. podanie % | 69/105 (66%) | 56/88 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/69 (55%) | 30/56 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/36 (36%) | 9/32 (28%) |
Zdobyte break-ball | 9/12 (75%) | 8/18 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 49/88 (56%) | 54/105 (51%) |
Zdobyte punkty – razem | 100/193 (52%) | 93/193 (48%) |
Double foul | 3 | 9 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lucrezia Stefanini vs. Linda Prenkovic - Wzajemne mecze
01.08.17 | 1. runda | Lucrezia Stefanini | Linda Prenkovic | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | Porto | ceglana |
Lucrezia Stefanini form & Linda Prenkovic form
Lucrezia Stefanini - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Erika Andreeva | 5-0, Erika Andreeva - krecz | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Kali Supova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
04.02.24 Klasyf. | vs. Emiliana Arango | 7-62, 4-6, - Lucrezia Stefanini - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alycia Parks | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Ella Seidel | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Clara Burel | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Jaqueline Cristian | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Fiona Ferro | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Valentina Ryser | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Na-Lae Han | 4-6, 7-5, 6-74 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
03.09.23 Finał | vs. Chloe Paquet | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Conny Perrin | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-0, 4-1, Amandine Hesse - krecz | szczegóły meczu |
Linda Prenkovic - ostatnie mecze
W15 Oldenzaal - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Maria Jovanovic | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
29.07.19 Klasyf. | vs. Emily Casteleyn | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Chanel Janssen | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.04.19 Klasyf. | vs. Mihaela Lorena Marculescu | 2-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Paula Prehn | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.04.19 1. runda | vs. Katyarina Paulenka | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Jelena Simic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Giuliana Bestetti | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.10.18 Klasyf. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
09.10.18 Klasyf. | vs. Koral Koldobski | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.10.18 1. runda | vs. Emily Seibold | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.18 2. runda klasyf. | vs. Sabrina Kalandarov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melilla - ceglana | ||||
28.09.18 Półfinał | vs. Julia Payola | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.18 Ćwierćfinał | vs. Ivania Martinich | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.18 2. runda | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sofia Nami Samavati | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Altenkirchen - dywanowa | ||||
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Stammheim - halowa | ||||
21.01.18 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Middelkerke - ceglana | ||||
29.08.17 1. runda | vs. Vanessa Pinto | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.17 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 Klasyf. | vs. Charlotte Roemer | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Eva Lys | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
14.08.17 Klasyf. | vs. Sanaz Marand | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.17 2. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 4-0, Lena Ruppert - krecz | szczegóły meczu | |
Porto - ceglana | ||||
01.08.17 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Horb - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Yuki Kristina Chiang | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
12.07.17 1. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 Klasyf. | vs. Angelina Shakhraychuk | 2-4, - Linda Prenkovic - krecz | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Mariagiovanna Nanti | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |