INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Eleni Kordolaimi vs. Lucrezia Stefanini - Wzajemne mecze
04.06.17 | Finał | Lucrezia Stefanini | Eleni Kordolaimi | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Eleni Kordolaimi form & Lucrezia Stefanini form
Eleni Kordolaimi - ostatnie mecze
W25 Santa - ceglana | ||||
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.03.23 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Daria Shalamanova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.03.23 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Tenase | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Xinxin Yao | 6-3, 5-7, 10-12 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Tianmi Mi | 2-6, 7-64, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
21.02.23 1. runda | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.23 Klasyf. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 3-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.23 Klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 5-7, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Sara Pantelic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
24.01.23 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
23.01.23 2. runda klasyf. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
07.12.22 1. runda | vs. Alice Rame | 2-5, - Eleni Kordolaimi - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.12.22 2. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Elisabeth Iila | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.11.22 Półfinał | vs. Merna Refaat | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.11.22 Ćwierćfinał | vs. Yufei Ren | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.11.22 2. runda | vs. Alexa Volkov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.11.22 1. runda | vs. Oceane Babel | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.11.22 Klasyf. | vs. Maria Kalyakina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.10.22 2. runda | vs. Manon Leonard | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu |
Lucrezia Stefanini - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Erika Andreeva | 5-0, Erika Andreeva - krecz | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Kali Supova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
04.02.24 Klasyf. | vs. Emiliana Arango | 7-62, 4-6, - Lucrezia Stefanini - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alycia Parks | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Ella Seidel | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Clara Burel | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Jaqueline Cristian | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Fiona Ferro | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Valentina Ryser | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Na-Lae Han | 4-6, 7-5, 6-74 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
03.09.23 Finał | vs. Chloe Paquet | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Conny Perrin | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-0, 4-1, Amandine Hesse - krecz | szczegóły meczu |