INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Catalina Pella vs. Lucrezia Stefanini - Wzajemne mecze
24.04.18 | 1. runda | Catalina Pella | Lucrezia Stefanini | 7-5, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
26.01.18 | Ćwierćfinał | Lucrezia Stefanini | Catalina Pella | 4-3, Lucrezia Stefanini - krecz | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Catalina Pella form & Lucrezia Stefanini form
Catalina Pella - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 7-62, 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Dinara Alloyarova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Guatemala - twarda | ||||
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Melisa Morales | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Sylvia Schenck | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Anita Wagner | 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Ana Bianca Mihaila | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Guillermina Naya | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Susan Doldan | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
14.07.19 Finał | vs. Lara Escauriza | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.07.19 Półfinał | vs. Dominique Schaefer | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Raphaelle Lacasse | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.07.19 2. runda | vs. Camila Romero | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Micaela Ode | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
14.06.19 Półfinał | vs. Yuki Naito | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.06.19 Ćwierćfinał | vs. Michaela Bayerlova | 6-0, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.06.19 2. runda | vs. Ida Jarlskog | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.06.19 1. runda | vs. Sophia Intert | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - ceglana | ||||
09.02.19 Rubber 1 | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.02.19 Rubber 1 | vs. Carolina Meligeni Alves | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.19 Rubber 1 | vs. Fernanda Brito | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.19 Rubber 1 | vs. Lauren Anzalotta Kynoch | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
09.12.18 Finał | vs. Lou Adler | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.18 Półfinał | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.12.18 Ćwierćfinał | vs. Julia Payola | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.18 2. runda | vs. Alice Viglianisi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.12.18 1. runda | vs. Carola Cavelli | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
02.12.18 Finał | vs. Federica Bilardo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.11.18 Półfinał | vs. Sandy Marti | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.18 Ćwierćfinał | vs. Manca Pislak | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.18 2. runda | vs. Elaine Genovese | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Lucrezia Stefanini - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Erika Andreeva | 5-0, Erika Andreeva - krecz | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Kali Supova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
04.02.24 Klasyf. | vs. Emiliana Arango | 7-62, 4-6, - Lucrezia Stefanini - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alycia Parks | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Ella Seidel | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Clara Burel | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Jaqueline Cristian | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Fiona Ferro | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Valentina Ryser | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Na-Lae Han | 4-6, 7-5, 6-74 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
03.09.23 Finał | vs. Chloe Paquet | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Conny Perrin | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-0, 4-1, Amandine Hesse - krecz | szczegóły meczu |