MECZ
13.02.17 | 1. runda klasyf. | Lucie Wargnier | Martina Kudelova | 6-3, 6-4 | Sharm El | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
05.07.99, 24 lat
05.07.99, 24 lat
Lucie Wargnier vs. Martina Kudelova - Wzajemne mecze
13.02.17 | 1. runda klasyf. | Lucie Wargnier | Martina Kudelova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Lucie Wargnier form & Martina Kudelova form
Lucie Wargnier - ostatnie mecze
W15 Norges - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Berta Passola | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Anna Siskova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Hanna Bougouffa | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
24.01.23 Klasyf. | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 2-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25 Saint - halowa | ||||
15.11.22 Klasyf. | vs. Aubane Droguet | 1-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Maya Bordereau | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
13.10.22 2. runda | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
12.10.22 1. runda | vs. Schena Benamar | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Reims - halowa | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Celine Naef | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
23.08.22 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
20.07.22 1. runda | vs. Elena Karner | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 3-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.06.22 2. runda | vs. Magali Kempen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Maelle Leclercq | 6-0, 2-0, Maelle Leclercq - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Daria Diatlova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.06.22 Klasyf. | vs. Maneva Rakotomalala | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Chiara Scholl | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
09.06.22 2. runda | vs. Jade Bornay | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.06.22 1. runda | vs. Sofia Cohen Perovani | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
24.01.22 1. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
25.10.21 Klasyf. | vs. Amandine Monnot | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
18.10.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Marie Weissheim | 6-1, 0-6, 5-10 | szczegóły meczu |
Martina Kudelova - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Julia Riera | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.07.21 2. runda klasyf. | vs. Francesca Curmi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Malaika Rapolu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
11.08.19 Finał | vs. Ange Oby Kajuru | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.08.19 Półfinał | vs. Jana Bojovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Linnea Malmqvist | 6-711, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Lucie Petruzelova | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Lenka Stara | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Kristina Novak | 4-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Julia Stamatova | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.06.19 Klasyf. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.06.19 1. runda klasyf. | vs. Celine Fritsch | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
14.06.19 Ćwierćfinał | vs. Maria Marfutina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.19 2. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-67, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Daria Kononchuk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.06.19 Klasyf. | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Nina Stadler | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 Klasyf. | vs. Valentina Giavazzi | 6-1, 3-0, Valentina Giavazzi - krecz | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Denisa Pospisilova | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Rozalie Dohnalova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Anastassia Pantelic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
04.02.18 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Tereza Koplova | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
20.11.17 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Jiahuan He | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
13.11.17 Klasyf. | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |