MECZ
21.06.18 | 2. runda | Jule Niemeier | Lucie Wargnier | 6-2, 6-2 | Kaltenkirchen | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Jule Niemeier | Lucie Wargnier | |
1. podanie % | 28/51 (55%) | 34/60 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/28 (71%) | 14/34 (41%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/23 (48%) | 11/26 (42%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/60 (58%) | 20/51 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/111 (59%) | 45/111 (41%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Jule Niemeier | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Lucie Wargnier | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jule Niemeier | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Lucie Wargnier | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jule Niemeier | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Lucie Wargnier | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jule Niemeier | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Lucie Wargnier | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Jule Niemeier | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Lucie Wargnier | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jule Niemeier | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Lucie Wargnier | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jule Niemeier | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Lucie Wargnier | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-2 | Lucie Wargnier | |
5-2 | Lucie Wargnier | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jule Niemeier vs. Lucie Wargnier - Wzajemne mecze
21.06.18 | 2. runda | Jule Niemeier | Lucie Wargnier | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Kaltenkirchen | ceglana |
Jule Niemeier form & Lucie Wargnier form
Jule Niemeier - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Tamara Zidansek | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Storm Hunter | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nao Hibino | 7-65, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Jessica Pegula | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.02.24 Klasyf. | vs. Claire Liu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 7-65, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Caty McNally | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.02.24 Ćwierćfinał | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
11.02.24 Finał | vs. Rebecca Marino | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Whitney Osuigwe | 6-4, 5-7, 7-62 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Carol Zhao | 7-66, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Hanna Chang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Anna Blinkova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Harriet Dart | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Renata Zarazua | 4-6, 7-5, 6-79 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-74, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
31.12.23 Klasyf. | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Clara Burel | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lea Boskovic | 1-6, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Ayla Aksu | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 1-6, 6-3, Martyna Kubka - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Lucie Wargnier - ostatnie mecze
W15 Norges - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Berta Passola | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Anna Siskova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Hanna Bougouffa | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
24.01.23 Klasyf. | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 2-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25 Saint - halowa | ||||
15.11.22 Klasyf. | vs. Aubane Droguet | 1-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Maya Bordereau | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
13.10.22 2. runda | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
12.10.22 1. runda | vs. Schena Benamar | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Reims - halowa | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Celine Naef | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
23.08.22 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
20.07.22 1. runda | vs. Elena Karner | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 3-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.06.22 2. runda | vs. Magali Kempen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Maelle Leclercq | 6-0, 2-0, Maelle Leclercq - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Daria Diatlova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.06.22 Klasyf. | vs. Maneva Rakotomalala | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Chiara Scholl | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
09.06.22 2. runda | vs. Jade Bornay | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.06.22 1. runda | vs. Sofia Cohen Perovani | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
24.01.22 1. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
25.10.21 Klasyf. | vs. Amandine Monnot | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
18.10.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Marie Weissheim | 6-1, 0-6, 5-10 | szczegóły meczu |