MECZ
24.07.19 | 1. runda | Lucie Petruzelova | Sofia Dmitrieva | 6-3, 6-2 | W15 Sandelfjord | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lucie Petruzelova | Sofia Dmitrieva | |
1. podanie % | 35/57 (61%) | 36/66 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/35 (63%) | 17/36 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/22 (36%) | 8/30 (27%) |
Zdobyte break-ball | 7/15 (47%) | 3/3 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/66 (62%) | 27/57 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 71/123 (58%) | 52/123 (42%) |
Double foul | 4 | 8 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Lucie Petruzelova | 0-0 | |
0-0, 15-15 | ||
0-1 | Sofia Dmitrieva | |
0-0 | ||
Lucie Petruzelova | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Sofia Dmitrieva | |
0-0, 30-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucie Petruzelova | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Sofia Dmitrieva | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Lucie Petruzelova | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Sofia Dmitrieva | |
Lucie Petruzelova | 5-3 | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Sofia Dmitrieva | |
0-0, 0-15 | ||
Lucie Petruzelova | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Sofia Dmitrieva | |
Lucie Petruzelova | 1-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Sofia Dmitrieva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lucie Petruzelova | 3-2 | |
0-0, 0-15 | ||
4-2 | Sofia Dmitrieva | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucie Petruzelova | 5-2 | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
Czechy
30.08.02, 21 lat
30.08.02, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
11.08.94, 29 lat
27814 $
11.08.94, 29 lat
27814 $
Lucie Petruzelova vs. Sofia Dmitrieva - Wzajemne mecze
24.07.19 | 1. runda | Lucie Petruzelova | Sofia Dmitrieva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Sandelfjord | ceglana |
Lucie Petruzelova form & Sofia Dmitrieva form
Lucie Petruzelova - ostatnie mecze
W25 Santo - twarda | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Ania Hertel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Nell Miller | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Kelly Williford | 6-0, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Taylor Marie Gales | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Santo - twarda | ||||
01.12.22 2. runda | vs. Victoria Hu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Vasilisa Borisova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Santo - twarda | ||||
25.11.22 Ćwierćfinał | vs. Bianca Jolie Fernandez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.22 2. runda | vs. Marika Jones | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.22 1. runda | vs. Tara Malik | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Macon - twarda | ||||
17.10.22 1. runda klasyf. | vs. Victoria Hu | 6-4, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.22 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
27.06.22 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Stolmar | 3-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Fabienne Gettwart | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.06.22 Klasyf. | vs. Eloise De Mooij | 6-75, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Liva Yildiz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Mila Masic | 4-6, 6-0, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Anne Christine Lutkemeyer Obregon | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Lya Fernandez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
13.05.22 Ćwierćfinał | vs. Quetzali Dafne Vazquez Montesinos | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.05.22 2. runda | vs. Chia Yi Tsao | 7-65, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Julia Victoria Rennert | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Les - twarda | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Elysia Bolton | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Sofia Dmitrieva - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
30.01.20 2. runda | vs. Annick Melgers | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Zaneta Malinovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
23.01.20 2. runda | vs. Lucie Wargnier | 7-65, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
11.12.19 1. runda | vs. Anna Powaska | 3-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Marion Viertler | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Susan Doldan | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Valentina Ryser | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Dinara Alloyarova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Andreea Scurtu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.11.19 1. runda | vs. Eunhye Lee | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.11.19 1. runda | vs. Sabina Zeynalova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.11.19 Klasyf. | vs. Maria Toma | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Julyette Steur | 3-6, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Karolayne Da Rosa | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.19 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Ani Vangelova | 6-2, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Martina Biagianti | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Kateryna Diatlova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nairobi - twarda | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Angella Okutoyi | 2-6, - Sofia Dmitrieva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nairobi - twarda | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Lexie Stevens | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Anfisa Danilchenko | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.08.19 1. runda | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sandelfjord - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - ceglana | ||||
18.07.19 1. runda | vs. Saara Orav | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |