INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gabriela Dabrowski vs. Lucie Hradecka - Wzajemne mecze
24.03.14 | 2. runda klasyf. | Lucie Hradecka | Gabriela Dabrowski | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | Osprey | ceglana |
Gabriela Dabrowski form & Lucie Hradecka form
Gabriela Dabrowski - ostatnie mecze
Sydney - twarda | ||||
10.01.22 Klasyf. | vs. Beatriz Haddad Maia | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
12.06.21 1. runda klasyf. | vs. Coco Vandeweghe | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Allie Kiick | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.05.21 Klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
03.04.21 1. runda klasyf. | vs. Storm Hunter | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
22.03.21 1. runda klasyf. | vs. Varvara Gracheva | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
06.03.21 1. runda klasyf. | vs. Barbara Haas | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
27.02.21 1. runda klasyf. | vs. Jessica Pegula | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
03.02.21 1. runda | vs. Marta Kostyuk | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
13.09.20 Klasyf. | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.20 1. runda klasyf. | vs. Patricia Maria Tig | Patricia Maria Tig - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.20 2. runda klasyf. | vs. Jennifer Brady | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.02.20 1. runda klasyf. | vs. Vera Pursnani | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - halowa | ||||
08.02.20 | vs. Jil Teichmann | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.20 | vs. Belinda Bencic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
12.01.20 Klasyf. | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.20 1. runda klasyf. | vs. Pauline Parmentier | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
14.10.19 Klasyf. | vs. Kirsten Flipkens | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.19 2. runda klasyf. | vs. Varvara Flink | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.10.19 1. runda klasyf. | vs. Jaqueline Cristian | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tianjin - twarda | ||||
05.10.19 1. runda klasyf. | vs. Xinyu Wang | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Wuhan - twarda | ||||
20.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lin Zhu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
16.08.19 1. runda klasyf. | vs. Magda Linette | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Toronto - twarda | ||||
03.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Potapova | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
16.06.19 2. runda klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.06.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Potapova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Les - twarda | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Lucie Hradecka - ostatnie mecze
Charleston - ceglana | ||||
03.04.21 1. runda klasyf. | vs. Allie Kiick | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
06.03.21 1. runda klasyf. | vs. Tereza Martincova | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
27.02.21 1. runda klasyf. | vs. Mirjam Bjorklund | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
07.01.21 1. runda | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.01.21 Klasyf. | vs. Carol Zhao | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.01.21 1. runda klasyf. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
23.07.20 1. runda | vs. Linda Noskova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.20 1. runda | vs. Darja Vidmanova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
20.02.20 1. runda klasyf. | vs. Priscilla Hon | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Sofya Lansere | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 6-3, 3-3, Nicoleta Dascalu - krecz | szczegóły meczu | |
12.02.20 1. runda | vs. Vivien Juhaszova | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
05.02.20 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
01.01.20 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
19.11.19 1. runda | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Toronto - twarda | ||||
03.08.19 1. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Tereza Martincova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Denisa Hindova | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Bibiane Schoofs | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.07.19 2. runda | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.07.19 1. runda | vs. Julia Lohoff | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Stare - ceglana | ||||
21.06.19 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.06.19 2. runda | vs. Kristina Kucova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.06.19 1. runda | vs. Dalma Galfi | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Haley Giavara | 2-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Ann Li | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Charlottesville - ceglana | ||||
25.04.19 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-78, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |