MECZ
15.09.20 | Klasyf. | Lucia Krivosudska | Paula Ortega Redondo | 7-5, 6-3 | W15 Melilla | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Słowacja
05.08.03, 20 lat
05.08.03, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
20.11.01, 22 lat
20.11.01, 22 lat
Lucia Krivosudska vs. Paula Ortega Redondo - Wzajemne mecze
15.09.20 | Klasyf. | Lucia Krivosudska | Paula Ortega Redondo | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Melilla | ceglana |
Lucia Krivosudska form & Paula Ortega Redondo form
Lucia Krivosudska - ostatnie mecze
W25 Frydek - ceglana | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Gross | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Terezia Baraniakova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Padova - ceglana | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Vittoria Paganetti | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Alice Gubertini | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 2-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Chiara Kamenska | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.21 Klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Daria Tudor | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Chramcova | 6-1, 4-1, Victoria Chramcova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Eva Beyebach Munoz | 6-2, 3-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Giada Ciampa | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Jantje Tilbuerger | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
15.09.20 Klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.20 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda klasyf. | vs. Petra Cizinska | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Paula Ortega Redondo - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aino Alkio | 3-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 1-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Patricija Paukstyte | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 Klasyf. | vs. Lucia Ros Parres | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Tian Jialin | 2-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Audrey Dabomve | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Carina Syrtveit | 6-4, 1-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Angela Zambelli Caral | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carla Fity | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Luise Reisel | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Marietti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Maria Mihail | 2-6, 6-4, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Rachele Elisa Zingale | 3-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Amira Bargaoui | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Viola Turini | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Carlota Corte | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Antonia Aragosa | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Zlateva | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Louisa Chirico | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Shuqian Xu | 7-5, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-75, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Marie Weissheim | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.03.23 2. runda klasyf. | vs. Beatrice Stagno | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |