MECZ
31.03.17 | 2. runda | Lucia Cortez Llorca | Jasmin Ladurner | 6-4, 6-2 | Obidos | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Lucia Cortez Llorca | Jasmin Ladurner | |
1. podanie % | 22/55 (40%) | 28/60 (47%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/22 (73%) | 16/28 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/33 (42%) | 11/32 (34%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 3/3 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/60 (55%) | 25/55 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/115 (55%) | 52/115 (45%) |
Double foul | 8 | 6 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
14.06.91, 32 lat
16583 $
14.06.91, 32 lat
16583 $
Lucia Cortez Llorca vs. Jasmin Ladurner - Wzajemne mecze
31.03.17 | 2. runda | Lucia Cortez Llorca | Jasmin Ladurner | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Obidos | dywanowa |
Lucia Cortez Llorca form & Jasmin Ladurner form
Lucia Cortez Llorca - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sara Dols | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Barbora Palicova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-3, 6-74 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-64, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Kira Pavlova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Celine Naef | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Audrey Albie | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
19.08.23 Półfinał | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Ines Ibbou | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Don - dywanowa | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Tamira Paszek | 5-7, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
08.07.23 Półfinał | vs. Seone Mendez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.07.23 2. runda | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-77, 6-3 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lea Boskovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Jasmin Ladurner - ostatnie mecze
Naples - ceglana | ||||
28.05.18 1. runda klasyf. | vs. Maryann Rompf | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
05.06.17 Klasyf. | vs. Maria Patrascu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Julia Helbet | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
22.05.17 Klasyf. | vs. Vinciane Remy | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
15.05.17 2. runda klasyf. | vs. Martina Kudelova | - Jasmin Ladurner - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.04.17 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
31.03.17 2. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.03.17 1. runda | vs. Claudia Cianci | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Adrianna Sosnowska | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Barbora Palcatova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
28.02.17 1. runda | vs. Sandra Zaniewska | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
26.10.16 1. runda | vs. Emmanuelle Girard | 0-3, - Jasmin Ladurner - krecz | szczegóły meczu | |
24.10.16 Klasyf. | vs. Mariana Correa | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Porto - ceglana | ||||
05.10.16 1. runda | vs. Maria Jose Luque Moreno | 3-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ponta Delgada - twarda | ||||
14.09.16 2. runda | vs. Amandine Cazeaux | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.16 1. runda | vs. Claudia Gaspar | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ponta Delgada - twarda | ||||
06.09.16 1. runda | vs. Katharina Hering | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
11.07.16 1. runda klasyf. | vs. Julia Mikulski | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
06.07.16 1. runda | vs. Christina Shakovets | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
29.06.16 1. runda | vs. Petra Januskova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
23.06.16 2. runda | vs. Petra Januskova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.06.16 1. runda | vs. Andjela Reljic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sassuolo - ceglana | ||||
14.06.16 1. runda | vs. Giulia Guidetti | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Velenje - ceglana | ||||
07.06.16 1. runda | vs. Katerina Vankova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.06.16 2. runda klasyf. | vs. Lana Stefanovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.06.16 Klasyf. | vs. Laura Svatikova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
15.03.16 1. runda | vs. Lea Tholey | 0-2, - Jasmin Ladurner - krecz | szczegóły meczu | |
14.03.16 Klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
07.03.16 Klasyf. | vs. Julia Payola | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
02.03.16 1. runda | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |