MECZ
22.05.18 | 1. runda | Lucia Cortez Llorca | Bojana Marinkovic | 3-6, 6-2, 7-5 | Oeiras | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lucia Cortez Llorca | Bojana Marinkovic | |
1. podanie % | 50/99 (51%) | 43/85 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/50 (56%) | 20/43 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 21/49 (43%) | 15/42 (36%) |
Zdobyte break-ball | 9/15 (60%) | 8/17 (47%) |
Punkty zdobyte przez return | 50/85 (59%) | 50/99 (51%) |
Zdobyte punkty – razem | 99/184 (54%) | 85/184 (46%) |
Double foul | 9 | 9 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Lucia Cortez Llorca | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lucia Cortez Llorca | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lucia Cortez Llorca | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lucia Cortez Llorca | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-5 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucia Cortez Llorca | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lucia Cortez Llorca | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucia Cortez Llorca | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lucia Cortez Llorca | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-2 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lucia Cortez Llorca | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucia Cortez Llorca | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lucia Cortez Llorca | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lucia Cortez Llorca | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucia Cortez Llorca | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucia Cortez Llorca | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lucia Cortez Llorca vs. Bojana Marinkovic - Wzajemne mecze
22.05.18 | 1. runda | Lucia Cortez Llorca | Bojana Marinkovic | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Oeiras | ceglana |
Lucia Cortez Llorca form & Bojana Marinkovic form
Lucia Cortez Llorca - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sara Dols | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Barbora Palicova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-3, 6-74 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-64, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Kira Pavlova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Celine Naef | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Audrey Albie | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
19.08.23 Półfinał | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Ines Ibbou | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Don - dywanowa | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Tamira Paszek | 5-7, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
08.07.23 Półfinał | vs. Seone Mendez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.07.23 2. runda | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-77, 6-3 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lea Boskovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Bojana Marinkovic - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Laia Petretic | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Pauline Payet | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Ela Nala Milic | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gozde Turhan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Shiho Akita | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Edda Mamedova | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Ilker | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Summer Yardley | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Sara Mikaca | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Basak Akbas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Jana Bojovic | 2-4, - Bojana Marinkovic - krecz | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Eleejah Inisan | 7-5, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 6-4, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Alexia Lavinia Puiac | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 2-6, 0-1, - Bojana Marinkovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Lian Tran | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Maria Garcia | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.06.23 2. runda | vs. Katerina Stewart | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |