MECZ
13.10.14 | 2. runda klasyf. | Lucia Cervera-Vazquez | Alice Bacquie | 6-1, 3-6, 6-3 | Joue Les | halowa |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lucia Cervera-Vazquez vs. Alice Bacquie - Wzajemne mecze
13.10.14 | 2. runda klasyf. | Lucia Cervera-Vazquez | Alice Bacquie | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | Joue Les | halowa |
Lucia Cervera-Vazquez form & Alice Bacquie form
Lucia Cervera-Vazquez - ostatnie mecze
Palmanova - ceglana | ||||
28.02.17 1. runda | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.17 1. runda klasyf. | vs. Rita Vilaca | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.02.17 2. runda klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.17 Klasyf. | vs. Emilie Francati | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Palmanova - ceglana | ||||
20.02.17 1. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Manacor - ceglana | ||||
15.02.17 2. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.17 1. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 7-5, 5-7, 7-64 | szczegóły meczu | |
13.02.17 Klasyf. | vs. Tiffany William | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.17 1. runda klasyf. | vs. Olga Esteve Mendez | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.17 2. runda klasyf. | vs. Daniella Medvedeva | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Grenoble - halowa | ||||
01.02.16 1. runda klasyf. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Imola - dywanowa | ||||
13.07.15 1. runda | vs. Verena Hofer | 2-6, - Lucia Cervera-Vazquez - krecz | szczegóły meczu | |
Getxo - ceglana | ||||
06.07.15 Ćwierćfinał | vs. Laetitia Sarrazin | 6-3, 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.07.15 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.07.15 2. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zeeland - ceglana | ||||
29.06.15 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
15.06.15 1. runda | vs. Martina Borecka | 6-4, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
08.06.15 Półfinał | vs. Estrella Cabeza-Candela | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.06.15 1. runda | vs. Laura Marti | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.06.15 Finał | vs. Aliona Bolsova | 5-7, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.06.15 2. runda | vs. Maria Joao Koehler | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.06.15 Ćwierćfinał | vs. Tess Sugnaux | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Grado - ceglana | ||||
25.05.15 1. runda klasyf. | vs. Sara Palcic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.05.15 Klasyf. | vs. Petra Uberalova | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.05.15 1. runda | vs. Katarzyna Piter | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Caserta - ceglana | ||||
18.05.15 Klasyf. | vs. Alice Matteucci | 1-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.05.15 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.05.15 1. runda klasyf. | vs. Renata Zarazua | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Saint Gaudens - ceglana | ||||
11.05.15 2. runda klasyf. | vs. Donna Vekic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.05.15 1. runda klasyf. | vs. Lidziya Marozava | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Alice Bacquie - ostatnie mecze
Poitiers - halowa | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Emma Lene | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Poitiers - halowa | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Panna Udvardy | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Clermont Ferrand - halowa | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Irina Ramialison | 6-3, 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Oksana Kalashnikova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Perigueux - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Schena Benamar | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Montpellier - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Teresia Londol | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.06.17 Klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Marseille - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Maud Vigne | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Macon - halowa | ||||
01.03.17 2. runda | vs. Elixane Lechemia | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.17 1. runda | vs. Sandra Bozinovic | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
31.01.17 1. runda | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
25.01.17 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Casablanca - ceglana | ||||
15.12.16 Ćwierćfinał | vs. Josephine Boualem | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.12.16 2. runda | vs. Daria Nazarkina | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.12.16 1. runda | vs. Yana Sizikova | 4-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
14.10.16 Ćwierćfinał | vs. Barbara Kotelesova | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
13.10.16 2. runda | vs. Ivania Martinich | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
11.10.16 1. runda | vs. Louise Lampla | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.16 Klasyf. | vs. Irina Lapustina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
06.10.16 2. runda | vs. Barbara Kotelesova | 2-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
05.10.16 1. runda | vs. Federica Prati | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
01.10.16 Ćwierćfinał | vs. Karin Kennel | 2-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.09.16 2. runda | vs. Candela Bugnon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.09.16 1. runda | vs. Federica Joe Gardella | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
16.08.16 1. runda | vs. Anette Munozova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.08.16 2. runda | vs. Ioana Diana Pietroiu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.08.16 1. runda | vs. Sai Chamarthi | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Saint Gervais - ceglana | ||||
22.07.16 Ćwierćfinał | vs. Constance Sibille | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu |