MECZ
30.08.20 | 1. runda klasyf. | Louise Lampla | Victoria Gomez | 6-0, 6-1 | W25 Marbella | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Francja
29.11.94, 29 lat
13684 $
29.11.94, 29 lat
13684 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
13.11.03, 20 lat
13.11.03, 20 lat
Louise Lampla vs. Victoria Gomez - Wzajemne mecze
30.08.20 | 1. runda klasyf. | Louise Lampla | Victoria Gomez | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Marbella | ceglana |
Louise Lampla form & Victoria Gomez form
Louise Lampla - ostatnie mecze
W15 Madrid - ceglana | ||||
07.12.20 1. runda klasyf. | vs. Vitoria Solis Urdiales | 6-2, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Blanca Alvarez Rojas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Platja - ceglana | ||||
26.10.20 2. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
31.08.20 2. runda klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.08.20 1. runda klasyf. | vs. Victoria Gomez | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Oeiras - ceglana | ||||
18.08.20 Klasyf. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.08.20 2. runda klasyf. | vs. Fiona Codino | 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
16.08.20 1. runda klasyf. | vs. Beatriz Casaca | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Isabella Tiscornia | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Helena Stevic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Las - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Las - ceglana | ||||
06.08.19 Klasyf. | vs. Josephine Boualem | 6-3, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Julia Lovqvist | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Tania Munteanu | 6-1, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - twarda | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Joya Nicolas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - twarda | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
18.06.19 Klasyf. | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
06.06.19 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.19 Klasyf. | vs. Celestine Avomo Ella | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Victoria Gomez - ostatnie mecze
W35 Wesley - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Panna Bartha | 6-4, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-73, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, - Victoria Gomez - krecz | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Marika Jones | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Cherysh Endurance Henry | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Victoria Muntean | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Alina Granwehr | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Chanel Janssen | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Merel Hoedt | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Ekaterina Perelygina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Don - dywanowa | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Fanny Norin | 7-5, 6-75, 10-0 | szczegóły meczu | |
09.07.23 2. runda klasyf. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tamira Paszek | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Alice Ferlito | 6-3, 5-7, 12-14 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Marti | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Andreea Rosca | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Malaga - twarda | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Julie Belgraver | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
16.01.23 1. runda klasyf. | vs. Maya Joint | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.12.22 1. runda | vs. Sandra Samir | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.12.22 1. runda | vs. Briana Szabo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
29.11.22 Klasyf. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Eva Marie Desvignes | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Peres | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Laia Petretic | 4-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
19.10.22 2. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.10.22 1. runda | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-2, Ane Mintegi Del Olmo - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.10.22 Klasyf. | vs. Chiara Fornasieri | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |