Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
29.11.94, 29 lat
13684 $
29.11.94, 29 lat
13684 $
Eleni Daniilidou vs. Louise Lampla - Wzajemne mecze
07.08.17 | Klasyf. | Louise Lampla | Eleni Daniilidou | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Istanbul | ceglana |
Eleni Daniilidou form & Louise Lampla form
Eleni Daniilidou - ostatnie mecze
Solarino - dywanowa | ||||
08.12.18 Półfinał | vs. Lou Adler | 0-6, 0-2, - Eleni Daniilidou - krecz | szczegóły meczu | |
06.12.18 Ćwierćfinał | vs. Maria Masini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.12.18 2. runda | vs. Clarissa Gai | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.12.18 1. runda | vs. Adelina Baravi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
03.10.18 1. runda | vs. Alise Cernecka | 0-6, 2-3, - Eleni Daniilidou - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
28.09.18 Ćwierćfinał | vs. Romina Oprandi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.09.18 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.09.18 1. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Dia Evtimova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hechingen - ceglana | ||||
06.08.18 2. runda klasyf. | vs. Varvara Flink | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Carmen Schultheiss | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Schio - ceglana | ||||
25.07.18 2. runda | vs. Bianca Turati | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.18 1. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
Imola - dywanowa | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.07.18 Klasyf. | vs. Alice Amendola | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Lisa Vallone | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Alkmaar - ceglana | ||||
27.06.18 1. runda | vs. Eva Vedder | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Caserta - ceglana | ||||
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Monzon - twarda | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.05.18 Klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 1-6, 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Andrea Arratia Fernandez | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Chiasso - ceglana | ||||
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Valentina Losciale | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Damaschin | 2-6, 3-3, - Eleni Daniilidou - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
08.03.18 2. runda | vs. Yana Sizikova | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.18 1. runda | vs. Sabrina Rittberger | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
21.12.17 2. runda | vs. Teodora Stinga | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.12.17 1. runda | vs. Viktoriya Petrenko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
13.12.17 1. runda | vs. Anastasia Kharitonova | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Sophie Gerits | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Louise Lampla - ostatnie mecze
W15 Madrid - ceglana | ||||
07.12.20 1. runda klasyf. | vs. Vitoria Solis Urdiales | 6-2, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Blanca Alvarez Rojas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Platja - ceglana | ||||
26.10.20 2. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
31.08.20 2. runda klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.08.20 1. runda klasyf. | vs. Victoria Gomez | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Oeiras - ceglana | ||||
18.08.20 Klasyf. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.08.20 2. runda klasyf. | vs. Fiona Codino | 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
16.08.20 1. runda klasyf. | vs. Beatriz Casaca | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Isabella Tiscornia | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Helena Stevic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Las - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Las - ceglana | ||||
06.08.19 Klasyf. | vs. Josephine Boualem | 6-3, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Julia Lovqvist | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Tania Munteanu | 6-1, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - twarda | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Joya Nicolas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - twarda | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
18.06.19 Klasyf. | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
06.06.19 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Andjela Sebrek | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |