MECZ
09.04.19 | 1. runda | Louise Brunskog | Zita Kovacs | 6-4, 6-2 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Louise Brunskog | Zita Kovacs | |
1. podanie % | 37/54 (69%) | 36/51 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/37 (73%) | 20/36 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/17 (47%) | 5/15 (33%) |
Zdobyte break-ball | 5/12 (42%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/51 (51%) | 19/54 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/105 (58%) | 44/105 (42%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Zita Kovacs | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Louise Brunskog | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Zita Kovacs | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Louise Brunskog | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Zita Kovacs | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Louise Brunskog | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Zita Kovacs | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Louise Brunskog | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Zita Kovacs | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Louise Brunskog | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Zita Kovacs | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Louise Brunskog | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Zita Kovacs | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Louise Brunskog | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Zita Kovacs | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Louise Brunskog | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Zita Kovacs | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Louise Brunskog | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Louise Brunskog vs. Zita Kovacs - Wzajemne mecze
09.04.19 | 1. runda | Louise Brunskog | Zita Kovacs | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Louise Brunskog form & Zita Kovacs form
Louise Brunskog - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Luisa Hrda | 3-6, 0-1, - Louise Brunskog - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Valeria Koussenkova | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Lisa Zaar | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. June Bjork | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Anna Zyryanova | 7-5, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, - Louise Brunskog - krecz | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Linea Bajraliu | 7-61, 7-61 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Pettersson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Isabella Svahn | 6-74, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
07.12.22 1. runda | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-2, 2-6, 0-2, - Louise Brunskog - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
01.12.22 2. runda | vs. Gloria Ceschi | 4-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Lidia Moreno Arias | 6-4, 4-0, Lidia Moreno Arias - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
17.11.22 2. runda | vs. Irene Lavino | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.22 1. runda | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
19.10.22 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.22 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 3-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.22 Klasyf. | vs. Candela Aparisi Gonzalez-Vallarino | 1-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
16.10.22 2. runda klasyf. | vs. Erica Brennan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Ceuta - twarda | ||||
24.09.22 Finał | vs. Olga Helmi | 0-4, - Louise Brunskog - krecz | szczegóły meczu | |
23.09.22 Półfinał | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.09.22 Ćwierćfinał | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.09.22 2. runda | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
15.09.22 2. runda | vs. Naia Mercadier | 6-75, 6-73 | szczegóły meczu | |
14.09.22 1. runda | vs. Carmen Garri Murcia | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Roisin Gilheany | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda | vs. Syria La Cerra | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |
Zita Kovacs - ostatnie mecze
W60 Szekesfehervar - ceglana | ||||
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Eszter Meri | 6-4, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baja - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Satsuki Takamura | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Andjela Sebrek | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Rina Saigo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Budapest - ceglana | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Ipek Oz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Barbora Miklova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
09.04.19 1. runda | vs. Louise Brunskog | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.04.19 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
09.12.18 1. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
06.12.18 2. runda | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.18 1. runda | vs. Noelly Longi Nsimba | 2-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
02.11.18 Ćwierćfinał | vs. Tamara Curovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.18 2. runda | vs. Indy De Vroome | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.18 1. runda | vs. Alessia Truden | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
25.10.18 2. runda | vs. Chiraz Bechri | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.18 1. runda | vs. Sabrina Rittberger | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Laura Radakovic | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
27.08.18 Klasyf. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Luca Nagymihaly | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Iana Tishchenko | 6-71, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Agnes Bukta | 6-74, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
19.07.18 2. runda | vs. Cristina Ene | 2-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.18 1. runda | vs. Eugenia Ganga | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Jovana Trickovic | 7-611, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stare Splavy - ceglana | ||||
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Katerina Vankova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.06.18 1. runda klasyf. | vs. Jenna Dean | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kaposvar - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Yuliya Lysa | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |