INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ines Ibbou vs. Loudmilla Bencheikh - Wzajemne mecze
03.10.18 | 1. runda | Loudmilla Bencheikh | Ines Ibbou | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Monastir | twarda |
Ines Ibbou form & Loudmilla Bencheikh form
Ines Ibbou - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Carolina Kuhl | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Tilde Stromquist | 3-3, - Ines Ibbou - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Eden Silva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emmanuelle Salas | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 6-3, 4-1, Nika Radisic - krecz | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Silvia Njiric | 5-7, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Amandine Hesse | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Amira Ben Aissa | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 La - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.01.23 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Margarita Betova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Loudmilla Bencheikh - ostatnie mecze
W25 Perigueux - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Diane Parry | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.06.21 Klasyf. | vs. Helena Mohamed | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Rania Azziz | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Capucine Sanoner | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Salma Djoubri | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Daniela Vismane | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Anhelina Kalita | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Emina Bektas | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.01.20 Klasyf. | vs. Melissa Landres | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
17.01.20 Ćwierćfinał | vs. Audrey Albie | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.20 1. runda | vs. Rachel Leighton | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.01.20 2. runda | vs. Warona Mdlulwa | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Irys Ekani | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Oceane Dodin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 Klasyf. | vs. Joanna Garland | Joanna Garland - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
05.10.19 1. runda klasyf. | vs. Alena Fomina | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Andrezieux - halowa | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Manon Leonard | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Clermont - halowa | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Margot Yerolymos | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Xenia Knoll | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Biarritz - ceglana | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Kelia Le Bihan | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Anastasiya Komardina | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.07.19 Klasyf. | vs. Sai Chamarthi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |