MECZ
05.07.19 | Ćwierćfinał | Lou Brouleau | Mei Yamaguchi | 6-3, 6-3 | W15 Hua | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lou Brouleau | Mei Yamaguchi | |
1. podanie % | 52/76 (68%) | 32/47 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/52 (69%) | 20/32 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/24 (42%) | 6/15 (40%) |
Zdobyte break-ball | 4/5 (80%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/47 (45%) | 30/76 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/123 (54%) | 56/123 (46%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lou Brouleau | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lou Brouleau | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40 | ||
Lou Brouleau | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lou Brouleau | 4-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Lou Brouleau | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Lou Brouleau | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Mei Yamaguchi | |
Lou Brouleau | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lou Brouleau | 5-1 | |
0-0, 15-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lou Brouleau | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lou Brouleau vs. Mei Yamaguchi - Wzajemne mecze
12.07.19 | Ćwierćfinał | Lou Brouleau | Mei Yamaguchi | 5-7, 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | W15 Hua | twarda |
05.07.19 | Ćwierćfinał | Lou Brouleau | Mei Yamaguchi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Hua | twarda |
Lou Brouleau form & Mei Yamaguchi form
Lou Brouleau - ostatnie mecze
W25+H Calvi - twarda | ||||
14.04.21 1. runda | vs. Clothilde De Bernardi | 1-6, - Lou Brouleau - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Martina Caregaro | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poitiers - halowa | ||||
25.02.21 2. runda | vs. Seone Mendez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.21 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - ceglana | ||||
09.12.20 1. runda | vs. Marie Temin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Cherbourg - halowa | ||||
11.10.20 1. runda klasyf. | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Montemor - twarda | ||||
01.09.20 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Freya Christie | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
29.02.20 1. runda klasyf. | vs. Antonia Lottner | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Jana Fett | 6-4, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.20 1. runda | vs. Grace Piper | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Katy Dunne | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.02.20 Klasyf. | vs. Victoria Muntean | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Amarni Banks | 3-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
10.02.20 Klasyf. | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Celia Belle Mohr | 7-5, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Carole Monnet | 0-5, - Lou Brouleau - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Malibu - twarda | ||||
16.01.20 1. runda | vs. Tara Moore | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Myrtille Georges | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Eden Silva | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Chloe Paquet | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Clermont - halowa | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Arianne Hartono | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Ksenia Palkina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Veronica Cepede Royg | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Meitar - twarda | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Anna Kubareva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Meiqi Guo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Mei Yamaguchi - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rina Saigo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Akiko Omae | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Rinon Okuwaki | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Yu-Yun Li | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yu-Yun Li | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Naho Sato | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Tatiana Prozorova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Sofya Lansere | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yukina Saigo | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Akiko Omae | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Shuo Feng | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yu-Yun Li | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Aoi Ito | 6-1, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
08.10.23 Klasyf. | vs. En Shuo Liang | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Ayano Shimizu | 3-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ya-Yi Yang | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |