MECZ
20.01.17 | Ćwierćfinał | Lou Brouleau | Ekaterina Kazionova | 6-1, 5-7, 6-1 | Stuttgart Stammheim | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Lou Brouleau | Ekaterina Kazionova | |
1. podanie % | 50/85 (59%) | 70/95 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/50 (62%) | 37/70 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 21/35 (60%) | 12/25 (48%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/95 (48%) | 33/85 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 98/180 (54%) | 82/180 (46%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lou Brouleau vs. Ekaterina Kazionova - Wzajemne mecze
20.01.17 | Ćwierćfinał | Lou Brouleau | Ekaterina Kazionova | 6-1, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | Stuttgart Stammheim | halowa |
Lou Brouleau form & Ekaterina Kazionova form
Lou Brouleau - ostatnie mecze
W25+H Calvi - twarda | ||||
14.04.21 1. runda | vs. Clothilde De Bernardi | 1-6, - Lou Brouleau - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Martina Caregaro | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poitiers - halowa | ||||
25.02.21 2. runda | vs. Seone Mendez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.21 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - ceglana | ||||
09.12.20 1. runda | vs. Marie Temin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Cherbourg - halowa | ||||
11.10.20 1. runda klasyf. | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Montemor - twarda | ||||
01.09.20 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Freya Christie | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
29.02.20 1. runda klasyf. | vs. Antonia Lottner | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Jana Fett | 6-4, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.20 1. runda | vs. Grace Piper | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Katy Dunne | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.02.20 Klasyf. | vs. Victoria Muntean | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Amarni Banks | 3-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
10.02.20 Klasyf. | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Celia Belle Mohr | 7-5, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Carole Monnet | 0-5, - Lou Brouleau - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Malibu - twarda | ||||
16.01.20 1. runda | vs. Tara Moore | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Myrtille Georges | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Eden Silva | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Chloe Paquet | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Clermont - halowa | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Arianne Hartono | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Ksenia Palkina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Veronica Cepede Royg | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Meitar - twarda | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Anna Kubareva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Meiqi Guo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Ekaterina Kazionova - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
27.12.23 1. runda | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.12.23 Klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.12.23 2. runda klasyf. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
21.12.23 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.23 Klasyf. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |