MECZ
30.10.17 | 1. runda | Lou Brouleau | Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | Casablanca | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lou Brouleau | Ana Giraldi Requena | |
1. podanie % | 36/58 (62%) | 37/55 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/36 (75%) | 16/37 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/22 (41%) | 10/18 (56%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/55 (53%) | 22/58 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/113 (58%) | 48/113 (42%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
11.01.00, 24 lat
10441 $
11.01.00, 24 lat
10441 $
Lou Brouleau vs. Ana Giraldi Requena - Wzajemne mecze
30.10.17 | 1. runda | Lou Brouleau | Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Casablanca | ceglana |
Lou Brouleau form & Ana Giraldi Requena form
Lou Brouleau - ostatnie mecze
W25+H Calvi - twarda | ||||
14.04.21 1. runda | vs. Clothilde De Bernardi | 1-6, - Lou Brouleau - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Martina Caregaro | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poitiers - halowa | ||||
25.02.21 2. runda | vs. Seone Mendez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.21 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - ceglana | ||||
09.12.20 1. runda | vs. Marie Temin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Cherbourg - halowa | ||||
11.10.20 1. runda klasyf. | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Montemor - twarda | ||||
01.09.20 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Freya Christie | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
29.02.20 1. runda klasyf. | vs. Antonia Lottner | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Jana Fett | 6-4, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.20 1. runda | vs. Grace Piper | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Katy Dunne | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.02.20 Klasyf. | vs. Victoria Muntean | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Amarni Banks | 3-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
10.02.20 Klasyf. | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Celia Belle Mohr | 7-5, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Carole Monnet | 0-5, - Lou Brouleau - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Malibu - twarda | ||||
16.01.20 1. runda | vs. Tara Moore | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Myrtille Georges | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Eden Silva | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Chloe Paquet | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Clermont - halowa | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Arianne Hartono | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Ksenia Palkina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Veronica Cepede Royg | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Meitar - twarda | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Anna Kubareva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Meiqi Guo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Ana Giraldi Requena - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Daniela Vismane | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Mireia Sagrista Bermejo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Anna Klasen | 7-65, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ornella De Fazio | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Isabella De Micco Padula | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Noka Juric | 2-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Lavinia Luciano | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mariam Makashvili | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Lidia Encheva | 7-65, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.12.23 1. runda | vs. Marie Villet | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.12.23 Klasyf. | vs. Meriem Makhlouf | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda klasyf. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Caroline Romeo | 6-4, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
05.12.23 Klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Alina Granwehr | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Rituparna Nayak | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.23 Klasyf. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Snitko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.23 2. runda klasyf. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ester Ivaldo | 7-65, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Celine Simunyu | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |