INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nina Stadler vs. Lou Adler - Wzajemne mecze
09.12.17 | Półfinał | Lou Adler | Nina Stadler | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | Stellenbosch | twarda |
Nina Stadler form & Lou Adler form
Nina Stadler - ostatnie mecze
W25 Klosters - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
25.05.21 1. runda | vs. Tara Wurth | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jerusalem - twarda | ||||
12.05.21 1. runda | vs. Shavit Kimchi | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Ramat - twarda | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
29.04.21 3. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.04.21 2. runda | vs. Gabriela Ce | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.04.21 1. runda | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Margot Yerolymos | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.03.21 1. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.21 2. runda | vs. Ziva Falkner | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.03.21 1. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.21 1. runda | vs. Jade Bornay | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
03.03.21 1. runda | vs. Arianne Hartono | 1-6, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.03.21 Klasyf. | vs. Anastasia Zarycka | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Yarden Akler | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.03.21 2. runda klasyf. | vs. Jillian Louise Roa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.21 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.02.21 1. runda | vs. Aya El Sayed | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Lavickova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.02.21 2. runda | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.02.21 1. runda | vs. Freya Christie | 4-6, 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
05.11.20 2. runda | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.11.20 1. runda | vs. Laura Schaeder | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
29.10.20 1. runda | vs. Nika Radisic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Santarem - twarda | ||||
16.09.20 1. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Saint - ceglana | ||||
11.09.20 Ćwierćfinał | vs. Lexie Stevens | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
10.09.20 2. runda | vs. Vivian Wolff | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Anaelle Leclercq | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Lou Adler - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Didi Bredberg Canizares | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
03.11.20 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
26.10.20 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
29.07.20 1. runda | vs. Caroline Romeo | 7-65, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Ellen Allgurin | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.02.20 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.01.20 Ćwierćfinał | vs. Alice Tubello | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.20 2. runda | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
29.10.19 Klasyf. | vs. Akgul Amanmuradova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Irys Ekani | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Clermont - halowa | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Lara Salden | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Schena Benamar | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Meitar - twarda | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lina Glushko | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sajur - twarda | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Lina Glushko | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Koral Koldobski | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.19 1. runda | vs. Nicole Khirin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Chiswick - twarda | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Alicia Barnett | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Woking - twarda | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Oceane Dodin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 Klasyf. | vs. Camille Verden Anderson | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Worthy Goldman | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Palmela - twarda | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Tamara Curovic | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Myrtille Georges | 5-7, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - twarda | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |