MECZ
29.10.18 | 1. runda | Lou Adler | Georgia Andreea Craciun | 6-4, 7-5 | Nantes | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Lou Adler | Georgia Andreea Craciun | |
1. podanie % | 36/70 (51%) | 42/71 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/36 (78%) | 32/42 (76%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 20/34 (59%) | 10/29 (34%) |
Zdobyte break-ball | 3/10 (30%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/71 (41%) | 22/70 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 77/141 (55%) | 64/141 (45%) |
Double foul | 2 | 7 |
Asy | 1 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Lou Adler | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
0-2 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lou Adler | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lou Adler | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
3-4 | Georgia Andreea Craciun | |
Lou Adler | 4-4 | |
0-0, 40-15 | ||
Lou Adler | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0 | ||
0-1 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0, 15-40 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lou Adler vs. Georgia Andreea Craciun - Wzajemne mecze
29.10.18 | 1. runda | Lou Adler | Georgia Andreea Craciun | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Nantes | halowa |
Lou Adler form & Georgia Andreea Craciun form
Lou Adler - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Didi Bredberg Canizares | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
03.11.20 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
26.10.20 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
29.07.20 1. runda | vs. Caroline Romeo | 7-65, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Ellen Allgurin | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.02.20 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.01.20 Ćwierćfinał | vs. Alice Tubello | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.20 2. runda | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
29.10.19 Klasyf. | vs. Akgul Amanmuradova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Irys Ekani | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Clermont - halowa | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Lara Salden | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Schena Benamar | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Meitar - twarda | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lina Glushko | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sajur - twarda | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Lina Glushko | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Koral Koldobski | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.19 1. runda | vs. Nicole Khirin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Chiswick - twarda | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Alicia Barnett | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Woking - twarda | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Oceane Dodin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 Klasyf. | vs. Camille Verden Anderson | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Worthy Goldman | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Palmela - twarda | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Tamara Curovic | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Myrtille Georges | 5-7, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - twarda | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Georgia Andreea Craciun - ostatnie mecze
W25 Solarino - dywanowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
19.08.23 Półfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
16.07.23 Klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
04.07.23 Klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 La - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Mexico - twarda | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Mexico - twarda | ||||
01.02.23 2. runda | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.01.23 1. runda | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | szczegóły meczu | |
30.01.23 Klasyf. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |