MECZ
16.06.18 | 1. runda klasyf. | Lou Adler | Darya Lebesheva | 6-3, 6-0 | Montpellier | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lou Adler | Darya Lebesheva | |
1. podanie % | 23/41 (56%) | 29/46 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/23 (70%) | 13/29 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/18 (78%) | 8/17 (47%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/46 (54%) | 11/41 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/87 (63%) | 32/87 (37%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Lou Adler | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Darya Lebesheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lou Adler | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Lou Adler | 1-2 | |
0-0, 40-30 | ||
Lou Adler | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Darya Lebesheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lou Adler | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Lou Adler | 4-3 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Lou Adler | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Darya Lebesheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lou Adler | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Darya Lebesheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lou Adler | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Darya Lebesheva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-0 | Darya Lebesheva | |
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lou Adler vs. Darya Lebesheva - Wzajemne mecze
16.06.18 | 1. runda klasyf. | Lou Adler | Darya Lebesheva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Montpellier | ceglana |
Lou Adler form & Darya Lebesheva form
Lou Adler - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Didi Bredberg Canizares | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
03.11.20 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
26.10.20 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
29.07.20 1. runda | vs. Caroline Romeo | 7-65, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Ellen Allgurin | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.02.20 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.01.20 Ćwierćfinał | vs. Alice Tubello | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.20 2. runda | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
29.10.19 Klasyf. | vs. Akgul Amanmuradova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Irys Ekani | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Clermont - halowa | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Lara Salden | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Schena Benamar | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Meitar - twarda | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lina Glushko | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sajur - twarda | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Lina Glushko | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Koral Koldobski | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.19 1. runda | vs. Nicole Khirin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Chiswick - twarda | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Alicia Barnett | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Woking - twarda | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Oceane Dodin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 Klasyf. | vs. Camille Verden Anderson | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Worthy Goldman | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Palmela - twarda | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Tamara Curovic | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Myrtille Georges | 5-7, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - twarda | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Darya Lebesheva - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoriia Dema | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Gaia Panari | 6-3, 2-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Menuha Popovici | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 0-6, - Darya Lebesheva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.22 2. runda klasyf. | vs. Polina Pavlova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Stagno | 7-64, 4-1, Beatrice Stagno - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Hanna Piatrushka | 2-6, - Darya Lebesheva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.08.21 1. runda klasyf. | vs. Vasanti Shinde | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.08.21 Klasyf. | vs. Kariann Pierre-Louis | 3-6, 6-2, 1-10 | szczegóły meczu | |
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Feriel Mahbouli | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Valerie Quiceno | 2-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.09.20 1. runda | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 0-1, - Darya Lebesheva - krecz | szczegóły meczu | |
21.09.20 Klasyf. | vs. Tereza Dejnozkova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.09.20 1. runda | vs. Ines Ibbou | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Angelika Shapovalova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Sofya Ostrovskaya | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Chanel Janssen | 6-0, 3-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Nikola Tomanova | 0-3, - Darya Lebesheva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Maria Kozyreva | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
03.07.19 Klasyf. | vs. Rianna Valdes | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Ramona Mataruga | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Amber Washington | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.06.19 Klasyf. | vs. Magdalena Nunez Pureco | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Elin Vilen | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gothenburg - ceglana | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Sofia Nami Samavati | 0-5, - Darya Lebesheva - krecz | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nanchang - ceglana | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Chihiro Takayama | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Djibouti - twarda | ||||
19.12.18 2. runda | vs. Katsiaryna Skachkova | 2-5, - Darya Lebesheva - krecz | szczegóły meczu | |
18.12.18 1. runda | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Djibouti - twarda | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Aisha Niyonkuru | 0-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu |