Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
06.02.97, 27 lat
06.02.97, 27 lat
Lou Adler vs. Alexus Jones - Wzajemne mecze
17.03.14 | 1. runda klasyf. | Lou Adler | Alexus Jones | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Heraklion | twarda |
Lou Adler form & Alexus Jones form
Lou Adler - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Didi Bredberg Canizares | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
03.11.20 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
26.10.20 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
29.07.20 1. runda | vs. Caroline Romeo | 7-65, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Ellen Allgurin | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.02.20 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.01.20 Ćwierćfinał | vs. Alice Tubello | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.20 2. runda | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
29.10.19 Klasyf. | vs. Akgul Amanmuradova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Irys Ekani | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Clermont - halowa | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Lara Salden | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Schena Benamar | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Meitar - twarda | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lina Glushko | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sajur - twarda | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Lina Glushko | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Koral Koldobski | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.19 1. runda | vs. Nicole Khirin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Chiswick - twarda | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Alicia Barnett | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Woking - twarda | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Oceane Dodin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Worthy Goldman | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.07.19 Klasyf. | vs. Camille Verden Anderson | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Palmela - twarda | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Tamara Curovic | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Myrtille Georges | 5-7, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - twarda | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Alexus Jones - ostatnie mecze
Landisville - twarda | ||||
04.08.14 1. runda klasyf. | vs. Kaitlyn Christian | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Fort Worth - twarda | ||||
28.07.14 2. runda klasyf. | vs. Peeraya Charoensirisutthikul | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
21.07.14 1. runda klasyf. | vs. Rachel Janssen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Evansville - twarda | ||||
14.07.14 2. runda klasyf. | vs. Angelina Zhuravleva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
31.03.14 1. runda klasyf. | vs. Agathe Timsit | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
24.03.14 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Karamanoleva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
17.03.14 1. runda klasyf. | vs. Lou Adler | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
10.03.14 1. runda klasyf. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Florence - twarda | ||||
21.10.13 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Yergina | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rock Hill - twarda | ||||
14.10.13 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Komardina | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Macon - twarda | ||||
07.10.13 1. runda klasyf. | vs. Brittany Lashway | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Fort Worth - twarda | ||||
29.07.13 | vs. Sherry Li | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
22.07.13 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Cercone | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Evansville - twarda | ||||
15.07.13 1. runda klasyf. | vs. Gabrielle Rubenstein | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Troy - twarda | ||||
08.10.12 1. runda klasyf. | vs. Sonja Molnar | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |