MECZ
16.07.19 | Klasyf. | Lissi Kubre | Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-1 | W15 Parnu | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Estonia
11.10.02, 21 lat
11.10.02, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwecja
11.12.00, 23 lat
11.12.00, 23 lat
Lissi Kubre vs. Jacquline Nylander Altelius - Wzajemne mecze
16.07.19 | Klasyf. | Lissi Kubre | Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Parnu | ceglana |
Lissi Kubre form & Jacquline Nylander Altelius form
Lissi Kubre - ostatnie mecze
W25 Nottingham - twarda | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Freya Christie | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Nadia Rawson | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
12.01.22 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.22 Klasyf. | vs. Lauren Bishop | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Haabneeme - halowa | ||||
01.11.21 1. runda klasyf. | vs. Ayla Aksu | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
04.08.21 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
28.07.21 1. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-3, - Lissi Kubre - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Kyiv - ceglana | ||||
20.07.21 Klasyf. | vs. Linda Salvi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Victoria Chramcova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-5, - Lissi Kubre - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
31.03.21 1. runda | vs. Jade Bornay | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.03.21 1. runda klasyf. | vs. Miriam Gondorova | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Lauren Proctor | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Pervinca Curci | 6-3, 6-75, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.03.21 2. runda | vs. Ayano Shimizu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.03.21 1. runda | vs. Svenja Ochsner | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.03.21 Klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 6-73, 7-5, 10-4 | szczegóły meczu | |
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.03.21 2. runda klasyf. | vs. Lauren Proctor | 6-1, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
24.01.21 1. runda klasyf. | vs. Iva Primorac | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haabneeme - halowa | ||||
17.11.20 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - halowa | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Nicole Nadel | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - ceglana | ||||
20.07.19 Półfinał | vs. Elena Malygina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Karen Barritza | 6-3, 1-4, Karen Barritza - krecz | szczegóły meczu | |
18.07.19 1. runda | vs. Valeria Gorlats | 1-6, 6-3, Valeria Gorlats - krecz | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Jacquline Nylander Altelius - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Nina Vargova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Shira Chiche | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Margherita Marcon | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Dimitra Georgakopoulou | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 4-6, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Prisha Vyas | 6-1, Prisha Vyas - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.23 2. runda klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Golas | 6-2, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 5-7, 2-10 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Fredrika Runstrom | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Olivia Bergler | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Kamila Kashaeva | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emilija Tverijonaite | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Middendorf | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Danderyd - ceglana | ||||
09.08.22 Klasyf. | vs. Madison Bourguignon | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Daniella Nylander | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
11.07.22 Klasyf. | vs. Emma Wilson | 1-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Kate Mansfield | 6-4, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
03.08.21 Klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Tereza Dejnozkova | 6-4, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu |