MECZ
28.09.16 | 2. runda | Lisa Ponomar | Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-2 | Melilla | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lisa Ponomar | Olga Parres Azcoitia | |
1. podanie % | 30/47 (64%) | 40/54 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/30 (70%) | 23/40 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/17 (59%) | 2/14 (14%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/54 (54%) | 16/47 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/101 (59%) | 41/101 (41%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 1 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lisa Ponomar vs. Olga Parres Azcoitia - Wzajemne mecze
28.09.16 | 2. runda | Lisa Ponomar | Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Melilla | ceglana |
Lisa Ponomar form & Olga Parres Azcoitia form
Lisa Ponomar - ostatnie mecze
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Sophie Greiner | 4-6, 0-1, - Lisa Ponomar - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.11.20 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.10.20 2. runda | vs. Alice Robbe | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.10.20 1. runda | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.10.20 Ćwierćfinał | vs. Barbara Gatica | 6-0, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.20 2. runda | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.10.20 1. runda | vs. Anna Ureke | 6-4, 5-1, Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.10.20 2. runda | vs. Anna Ukolova | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.10.20 1. runda | vs. Alice Benvegnu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
30.09.20 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.09.20 Klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.09.20 2. runda klasyf. | vs. Ramu Ueda | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Alba Retortillo Soiras | 7-610, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
23.09.20 1. runda | vs. Julie Belgraver | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.09.20 Klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 0-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Greta Arn | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.08.20 1. runda | vs. Basak Eraydin | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.20 1. runda | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.08.20 1. runda | vs. Santa Strombach | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.08.20 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.08.20 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.20 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.08.20 1. runda | vs. Gabriela Duca | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Olga Parres Azcoitia - ostatnie mecze
W15 Melilla - ceglana | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Ksenija Rage | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Ines Ibbou | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Margarida Aguas | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | - Olga Parres Azcoitia - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Jiho Shin | 6-0, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Bronte Murgett | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Lina Glushko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Verena Meliss | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Don - dywanowa | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabet Hamaliy | 7-61, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Lucia Peyre | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
28.05.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Paredes Perez | 6-3, 4-1, Maria Paredes Perez - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Malaga - twarda | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Marina Benito | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Amy Zhu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Irene Vigara Ramos | 6-0, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Chiara Di Genova | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
22.02.23 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Noemi Basiletti | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Madrid - ceglana | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
04.11.22 Półfinał | vs. Alina Charaeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.11.22 Ćwierćfinał | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.22 2. runda | vs. Eleanor Baglow | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.11.22 1. runda | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Baza - twarda | ||||
07.10.22 Ćwierćfinał | vs. Lola Marandel | 3-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.10.22 2. runda | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Ceuta - twarda | ||||
23.09.22 Półfinał | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.22 Ćwierćfinał | vs. Mia Chudejova | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu |