INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Manon Peral vs. Lisa Ponomar - Wzajemne mecze
14.11.17 | 1. runda | Lisa Ponomar | Manon Peral | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Manon Peral form & Lisa Ponomar form
Manon Peral - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Chiraz Bechri | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.19 1. runda | vs. Ines Nicault | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.11.19 Klasyf. | vs. Vasanti Shinde | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.11.19 Klasyf. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Linda Canteri | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Margot Yerolymos | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Marie Temin | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Federica Arcidiacono | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda | vs. Thais Castiglioni | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Zoziya Kardava | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
18.03.19 Klasyf. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | - | szczegóły meczu | |
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Juliane Triebe | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
11.03.19 Klasyf. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 7-5, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Angelina Graovac | 6-0, 1-0, Angelina Graovac - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.19 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Sewing | 7-68, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
18.02.19 Klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.19 1. runda | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.02.19 Klasyf. | vs. Maria Tanasescu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.02.19 Klasyf. | vs. Sasha Hill | 2-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Amal Gati | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
12.11.18 Klasyf. | vs. Maja Issler | - | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
08.11.18 2. runda | vs. Tamara Curovic | 6-74, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.18 1. runda | vs. Valentine Bacher | Valentine Bacher - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
19.10.18 Ćwierćfinał | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.10.18 2. runda | vs. Miriana Tona | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.10.18 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
11.10.18 2. runda | vs. Miriana Tona | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Lisa Ponomar - ostatnie mecze
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Sophie Greiner | 4-6, 0-1, - Lisa Ponomar - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.11.20 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.10.20 2. runda | vs. Alice Robbe | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.10.20 1. runda | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.10.20 Ćwierćfinał | vs. Barbara Gatica | 6-0, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.20 2. runda | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.10.20 1. runda | vs. Anna Ureke | 6-4, 5-1, Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.10.20 2. runda | vs. Anna Ukolova | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.10.20 1. runda | vs. Alice Benvegnu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
30.09.20 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.09.20 Klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.09.20 2. runda klasyf. | vs. Ramu Ueda | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Alba Retortillo Soiras | 7-610, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
23.09.20 1. runda | vs. Julie Belgraver | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.09.20 Klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 0-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Greta Arn | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.08.20 1. runda | vs. Basak Eraydin | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.20 1. runda | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.08.20 1. runda | vs. Santa Strombach | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.08.20 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.08.20 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.20 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.08.20 1. runda | vs. Gabriela Duca | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |