INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Andreea Rosca vs. Lisa Ponomar - Wzajemne mecze
05.04.17 | 1. runda | Lisa Ponomar | Andreea Rosca | 7-64, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Andreea Rosca form & Lisa Ponomar form
Andreea Rosca - ostatnie mecze
W15 Bucharest - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.05.23 2. runda | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
03.11.22 2. runda | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.11.22 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
05.09.22 Klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.09.22 1. runda | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Brasov - ceglana | ||||
14.08.22 Finał | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | szczegóły meczu | |
13.08.22 Półfinał | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.08.22 Ćwierćfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.08.22 2. runda | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
05.07.22 Klasyf. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.07.22 1. runda klasyf. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Prokuplje - ceglana | ||||
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - krecz | szczegóły meczu | |
23.06.22 2. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
17.06.22 Ćwierćfinał | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.06.22 2. runda | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Brasov - ceglana | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.05.22 Klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |
Lisa Ponomar - ostatnie mecze
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Sophie Greiner | 4-6, 0-1, - Lisa Ponomar - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.11.20 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.10.20 2. runda | vs. Alice Robbe | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.10.20 1. runda | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.10.20 Ćwierćfinał | vs. Barbara Gatica | 6-0, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.20 2. runda | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.10.20 1. runda | vs. Anna Ureke | 6-4, 5-1, Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.10.20 2. runda | vs. Anna Ukolova | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.10.20 1. runda | vs. Alice Benvegnu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
30.09.20 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.09.20 Klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.09.20 2. runda klasyf. | vs. Ramu Ueda | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Alba Retortillo Soiras | 7-610, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
23.09.20 1. runda | vs. Julie Belgraver | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.20 Klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 0-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Greta Arn | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.08.20 1. runda | vs. Basak Eraydin | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.20 1. runda | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.08.20 1. runda | vs. Santa Strombach | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.08.20 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.08.20 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.20 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.08.20 1. runda | vs. Gabriela Duca | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |