MECZ
15.07.18 | 1. runda klasyf. | Lisa Mays | Anastasia Shaulskaya | 6-1, 6-4 | Jakarta | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lisa Mays vs. Anastasia Shaulskaya - Wzajemne mecze
15.07.18 | 1. runda klasyf. | Lisa Mays | Anastasia Shaulskaya | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Jakarta | twarda |
Lisa Mays form & Anastasia Shaulskaya form
Lisa Mays - ostatnie mecze
W25 Cairns - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Gabriella Da Silva Fick | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Kanako Osafune | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Lizette Cabrera | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Ikumi Yamazaki | 0-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Giulia Crescenzi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Meshkatolzahra Safi | 6-1, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Lola Marandel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Magdalini Adaloglou | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Elena Karner | 6-3, 5-7, - Lisa Mays - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.04.23 Finał | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.04.23 Półfinał | vs. Elena Milovanovic | 4-6, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.04.23 Ćwierćfinał | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Hanna Bougouffa | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Teja Tirunelveli | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
20.03.23 Klasyf. | vs. Sara Nayar | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Olivia Gadecki | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 Klasyf. | vs. Zara Brankovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Swan - trawiasta | ||||
03.03.23 Ćwierćfinał | vs. En Shuo Liang | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.03.23 2. runda | vs. Destanee Aiava | 6-4, 5-2, Destanee Aiava - krecz | szczegóły meczu | |
28.02.23 1. runda | vs. Zara Larke | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Swan - trawiasta | ||||
22.02.23 1. runda | vs. Monique Barry | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tauranga - twarda | ||||
21.12.22 2. runda | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.12.22 1. runda | vs. Vivian Yang | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Traralgon - twarda | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Naiktha Bains | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Traralgon - twarda | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu |
Anastasia Shaulskaya - ostatnie mecze
W25 Santa - ceglana | ||||
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.09.19 Klasyf. | vs. Jade Suvrijn | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Aino Alkio | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Eva Vedder | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
12.09.19 1. runda | vs. Lisa Ponomar | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 Klasyf. | vs. Adelina Krueger | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Salma Djoubri | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Andreea Mitu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.08.19 1. runda | vs. Ivana Popovic | 6-1, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Oldenzaal - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Elysia Pool | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Sabina Machalova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guayaquil - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Leslie Espinoza | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Natsumi Kawaguchi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Natalia Cabra Betancourt | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Campinas - ceglana | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Nefedova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
07.12.18 Ćwierćfinał | vs. Alice Gillan | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.18 2. runda | vs. Lisa-Maria Moser | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.18 1. runda | vs. Sari Stegmann | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
30.11.18 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 0-2, - Anastasia Shaulskaya - krecz | szczegóły meczu | |
29.11.18 2. runda | vs. Shannon Cox | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.11.18 1. runda | vs. Lize-Alet Morkel | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
25.11.18 Finał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.11.18 Półfinał | vs. Lisa-Maria Moser | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.18 Ćwierćfinał | vs. Dewi Dijkman | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.18 2. runda | vs. Alice Gillan | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.18 1. runda | vs. Annunciata De-Souza | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Castellon - ceglana | ||||
11.11.18 2. runda klasyf. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
25.10.18 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.18 1. runda | vs. Julia Lovqvist | 1-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Joue Les - halowa | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |