INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Naiktha Bains vs. Lisa Matviyenko - Wzajemne mecze
18.04.18 | 1. runda | Lisa Matviyenko | Naiktha Bains | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
Naiktha Bains form & Lisa Matviyenko form
Naiktha Bains - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 7-614, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Fernanda Labrana | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emily Seibold | 7-5, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Destanee Aiava | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Yuki Naito | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Carole Monnet | 1-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Lena Papadakis | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Soha Sadiq | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 4-6, 7-64, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Anna Siskova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
30.07.23 Klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Viktorija Golubic | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
17.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
21.05.23 Klasyf. | vs. Timea Babos | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
08.05.23 Klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Haverlag | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |
Lisa Matviyenko - ostatnie mecze
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Emily Welker | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Romy Koelzer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.20 1. runda | vs. Julia Middendorf | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Anna Zaja | 6-77, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.06.20 1. runda | vs. Eva Lys | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Iva Primorac | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Gabriela Duca | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Eva Lys | 2-6, - Lisa Matviyenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Adrienn Horvath | 7-63, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Eleonora Molinaro | 7-61, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Martina Caregaro | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Anna Siskova | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Betina Stummer | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Olga Danilovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Adelina Krueger | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Magali Kempen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Bad - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 0-2, - Lisa Matviyenko - krecz | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda | vs. Marina Yudanov | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Melanie Stokke | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Romy Koelzer | 6-1, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu |