INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ipek Oz vs. Lisa Matviyenko - Wzajemne mecze
17.11.17 | Ćwierćfinał | Lisa Matviyenko | Ipek Oz | 4-6, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Ipek Oz form & Lisa Matviyenko form
Ipek Oz - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - krecz | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
14.09.23 3. runda | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |
Lisa Matviyenko - ostatnie mecze
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Emily Welker | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Romy Koelzer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.20 1. runda | vs. Julia Middendorf | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Anna Zaja | 6-77, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.06.20 1. runda | vs. Eva Lys | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Iva Primorac | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Gabriela Duca | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Eva Lys | 2-6, - Lisa Matviyenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Adrienn Horvath | 7-63, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Eleonora Molinaro | 7-61, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Martina Caregaro | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Anna Siskova | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Betina Stummer | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Olga Danilovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Adelina Krueger | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Magali Kempen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Bad - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 0-2, - Lisa Matviyenko - krecz | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda | vs. Marina Yudanov | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Melanie Stokke | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Romy Koelzer | 6-1, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu |