MECZ
09.02.16 | 1. runda | Lisa-Maria Moser | Martina Pradova | 6-2, 7-61 | Sharm El | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lisa-Maria Moser | Martina Pradova | |
1. podanie % | 48/57 (84%) | 47/70 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 39/48 (81%) | 29/47 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/9 (67%) | 13/23 (57%) |
Zdobyte break-ball | 2/4 (50%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/70 (40%) | 12/57 (21%) |
Zdobyte punkty – razem | 73/127 (57%) | 54/127 (43%) |
Double foul | 1 | 5 |
Asy | 15 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lisa-Maria Moser vs. Martina Pradova - Wzajemne mecze
09.02.16 | 1. runda | Lisa-Maria Moser | Martina Pradova | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
26.03.12 | 1. runda | Lisa-Maria Moser | Martina Pradova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Fallanden | dywanowa |
Lisa-Maria Moser form & Martina Pradova form
Lisa-Maria Moser - ostatnie mecze
W25 St. - ceglana | ||||
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Betina Stummer | - | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Olympe Lancelot | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Sadafmoh Tolibova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.07.19 1. runda | vs. Perla Nieuwboer | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
06.12.18 2. runda | vs. Anastasia Shaulskaya | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.18 1. runda | vs. Mbali Langa | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
30.11.18 Ćwierćfinał | vs. Amy Zhu | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.18 2. runda | vs. Amy Olivier | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.11.18 1. runda | vs. Nicole Nadel | 0-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
24.11.18 Półfinał | vs. Anastasia Shaulskaya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.11.18 Ćwierćfinał | vs. Gabriella Mujan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.11.18 2. runda | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.11.18 1. runda | vs. Kelly Williford | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.11.18 Klasyf. | vs. Elisabeth Chantraine | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.11.18 1. runda klasyf. | vs. Soizette Simmons | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
25.02.18 2. runda klasyf. | vs. Ari Matsumoto | 6-75, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Milica Vujovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bukfurdo - ceglana | ||||
22.08.16 Klasyf. | vs. Agnes Bukta | 3-6, 0-5, - Lisa-Maria Moser - krecz | szczegóły meczu | |
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Pitak | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Graz - ceglana | ||||
19.08.16 Ćwierćfinał | vs. Nicole Rottmann | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.16 2. runda | vs. Erika Vogelsang | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.08.16 1. runda | vs. Eva Nyikos | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
04.08.16 Ćwierćfinał | vs. Martina Trevisan | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.08.16 2. runda | vs. Karoline Kurz | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.08.16 1. runda | vs. Janina Toljan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Schio - ceglana | ||||
18.07.16 1. runda | vs. Ilona Kremen | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
13.07.16 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.07.16 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Martina Pradova - ostatnie mecze
W25 Jablonec - ceglana | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Karolina Mrowiecova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - ceglana | ||||
11.08.21 1. runda | vs. Eszter Meri | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.08.21 Klasyf. | vs. Emma Lene | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.08.21 1. runda klasyf. | vs. Naoko Eto | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Laura Radakovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - halowa | ||||
22.03.21 1. runda klasyf. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 6-4, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Katie Volynets | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
27.07.20 1. runda | vs. Nikola Breckova | 6-79, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.06.20 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cairo - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Anna Zaja | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Cairo - twarda | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Anna Zaja | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.01.20 Klasyf. | vs. Maja Issler | 6-1, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Marie Vogt | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Petra Csabi | 6-2, 7-68 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
25.11.19 1. runda klasyf. | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Eunhye Lee | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.11.19 Finał | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
16.11.19 Półfinał | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |