Chiny
15.02.00, 24 lat
10958 $
15.02.00, 24 lat
10958 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Yu Shan vs. Linnea Malmqvist - Wzajemne mecze
13.03.19 | 1. runda | Linnea Malmqvist | Yu Shan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Yu Shan form & Linnea Malmqvist form
Yu Shan - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.04.24 2. runda klasyf. | vs. Korina Roso | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Alessia Popescu | 1-6, 7-68, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Paola Lopez | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Hao Liang | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Keira Blackbeard | 6-1, 6-76, 6-10 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Rined Saafi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Klara Veldman | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yuno Kitahara | 6-3, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Panna Bartha | 2-6, 6-0, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 Klasyf. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.12.23 2. runda klasyf. | vs. Nikola Koprivova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Fang An Lin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Micol Salvadori | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Tamara Kostic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kiera Dennis-Nelson | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Nikol Mishieva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Giuliana Bestetti | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Shuqian Xu | 6-2, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nanchang - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. I-Hsuan Cho | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Zixuan Zeng | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Anning - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Xin Tong Wang | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Naiman - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Chia Yi Tsao | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Han Shi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Shuo Feng | 0-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu |
Linnea Malmqvist - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 6-1, 4-10 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Tara Gancev | 4-6, 7-63, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.01.20 1. runda | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Aleksandra Pitak | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.19 Półfinał | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Aya El Sayed | 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.19 Półfinał | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. Natasha Piludu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Martina Kudelova | 7-611, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Melis Sezer | 6-72, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 6-2, 1-4, - Linnea Malmqvist - krecz | szczegóły meczu |