MECZ
26.07.18 | 1. runda | Linnea Malmqvist | Tess Sugnaux | 7-63, 6-1 | Les Contamines | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Linnea Malmqvist | Tess Sugnaux | |
1. podanie % | 42/73 (58%) | 34/71 (48%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/42 (62%) | 17/34 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/31 (45%) | 17/37 (46%) |
Zdobyte break-ball | 5/15 (33%) | 3/4 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/71 (52%) | 33/73 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 77/144 (53%) | 67/144 (47%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Linnea Malmqvist | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Tess Sugnaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Linnea Malmqvist | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Linnea Malmqvist | 1-2 | |
Linnea Malmqvist | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Tess Sugnaux | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Linnea Malmqvist | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Linnea Malmqvist | 2-5 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Linnea Malmqvist | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Tess Sugnaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Linnea Malmqvist | 5-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Tess Sugnaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Linnea Malmqvist | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
0-0 | Tess Sugnaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Linnea Malmqvist | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Tess Sugnaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Linnea Malmqvist | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Tess Sugnaux | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-1 | Tess Sugnaux | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
5-1 | Tess Sugnaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Linnea Malmqvist vs. Tess Sugnaux - Wzajemne mecze
26.07.18 | 1. runda | Linnea Malmqvist | Tess Sugnaux | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | Les Contamines | twarda |
Linnea Malmqvist form & Tess Sugnaux form
Linnea Malmqvist - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 6-1, 4-10 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Tara Gancev | 4-6, 7-63, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.01.20 1. runda | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Aleksandra Pitak | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.19 Półfinał | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Aya El Sayed | 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.19 Półfinał | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. Natasha Piludu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Martina Kudelova | 7-611, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Melis Sezer | 6-72, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 6-2, 1-4, - Linnea Malmqvist - krecz | szczegóły meczu |
Tess Sugnaux - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Matylda Burylo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Anna Petkovic | 5-7, 6-0, 10-0 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Yuxuan Luo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Han Shi | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Julia Adams | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Yasmine Wagner | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Johanna Silva | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Audrey Albie | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Samira De Stefano | 3-0, Samira De Stefano - krecz | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Angelica Raggi | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 7-63, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Demi Tran | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.12.23 Ćwierćfinał | vs. Selina Dal | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.12.23 2. runda | vs. Milana Zhabrailova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Katy Dunne | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Maya Drozd | 2-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Mariam Atia | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |