MECZ
18.07.18 | 1. runda | Julia Lohoff | Linnea Malmqvist | 6-4, 6-74, 6-2 | Figueira Da | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Julia Lohoff | Linnea Malmqvist | |
1. podanie % | 85/119 (71%) | 89/108 (82%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 50/85 (59%) | 48/89 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/34 (53%) | 9/19 (47%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 3/11 (27%) |
Punkty zdobyte przez return | 51/108 (47%) | 51/119 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 119/227 (52%) | 108/227 (48%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Julia Lohoff | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Lohoff | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Julia Lohoff | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Lohoff | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Lohoff | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Julia Lohoff | 5-4 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
Julia Lohoff | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Lohoff | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Lohoff | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
3-3 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
3-4 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
4-4 | Linnea Malmqvist | |
5-4 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Julia Lohoff | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Lohoff | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 4-6 | ||
6-74 |
3 | ||
0-0 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Lohoff | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Lohoff | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Julia Lohoff | 3-1 | |
Julia Lohoff | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Julia Lohoff | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Julia Lohoff vs. Linnea Malmqvist - Wzajemne mecze
18.07.18 | 1. runda | Julia Lohoff | Linnea Malmqvist | 6-4, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | Figueira Da | twarda |
02.11.17 | 2. runda | Julia Lohoff | Linnea Malmqvist | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Julia Lohoff form & Linnea Malmqvist form
Julia Lohoff - ostatnie mecze
W60 Monastir - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.22 Klasyf. | vs. Madlena Orlova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
01.10.22 1. runda klasyf. | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
25.09.21 1. runda klasyf. | vs. Maddison Inglis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava - halowa | ||||
18.09.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Alexandrova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Amandine Hesse | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
03.07.20 1. runda | vs. Laura Schaeder | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.06.20 1. runda | vs. Tea Lukic | 7-5, 1-0, Tea Lukic - krecz | szczegóły meczu | |
19.06.20 1. runda | vs. Julyette Steur | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Samantha Murray | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Morgan Cross | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Oana Georgeta Simion | 6-4, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 St. - halowa | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Vitalia Diatchenko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 6-2, 14-12 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
14.10.19 Klasyf. | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Gemma Lairon Navarro | 2-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
13.10.19 2. runda klasyf. | vs. Ines Murta | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
23.09.19 Klasyf. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Mina Hodzic | 5-7, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
16.09.19 Klasyf. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-0, 4-10 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Steffi Carruthers | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Karolina Kubanova | 6-0, 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 Klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 7-61, 7-62 | szczegóły meczu |
Linnea Malmqvist - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 6-1, 4-10 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Tara Gancev | 4-6, 7-63, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.01.20 1. runda | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Aleksandra Pitak | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.19 Półfinał | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Aya El Sayed | 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.19 Półfinał | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. Natasha Piludu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Martina Kudelova | 7-611, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Melis Sezer | 6-72, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 6-2, 1-4, - Linnea Malmqvist - krecz | szczegóły meczu |