MECZ
16.10.19 | 1. runda | Linnea Malmqvist | Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Linnea Malmqvist | Ilaria Sposetti | |
1. podanie % | 47/60 (78%) | 48/63 (76%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/47 (66%) | 23/48 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/13 (62%) | 6/15 (40%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/63 (54%) | 21/60 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 73/123 (59%) | 50/123 (41%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Linnea Malmqvist | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Linnea Malmqvist | 4-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Ilaria Sposetti | |
0-0 | ||
Linnea Malmqvist | 0-1 | |
0-2 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Linnea Malmqvist | 1-2 | |
0-0, 30-0 | ||
2-2 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Linnea Malmqvist | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, A-40[BP] | ||
Linnea Malmqvist | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Ilaria Sposetti | |
Linnea Malmqvist | 5-4 | |
5-5 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Linnea Malmqvist | 5-6 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
6-6 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
23.09.00, 23 lat
23.09.00, 23 lat
Linnea Malmqvist vs. Ilaria Sposetti - Wzajemne mecze
16.10.19 | 1. runda | Linnea Malmqvist | Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Linnea Malmqvist form & Ilaria Sposetti form
Linnea Malmqvist - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 6-1, 4-10 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Tara Gancev | 4-6, 7-63, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.01.20 1. runda | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Aleksandra Pitak | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.19 Półfinał | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Aya El Sayed | 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.19 Półfinał | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. Natasha Piludu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Martina Kudelova | 7-611, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Melis Sezer | 6-72, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 6-2, 1-4, - Linnea Malmqvist - krecz | szczegóły meczu |
Ilaria Sposetti - ostatnie mecze
W15 Nules - ceglana | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Garcia Cid | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Denisa Hindova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 7-5, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Nina Alibalic | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.23 Klasyf. | vs. Nicol Benesova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Paula Mihaela Onita | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Oleksandra Korashvili | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Celine Simunyu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emilija Pranyte | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Samira De Stefano | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Syria La Cerra | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-75, 10-4 | szczegóły meczu | |
16.07.23 2. runda klasyf. | vs. Martina Puvill | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
07.06.23 Klasyf. | vs. Ela Plosnik | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Jana Bojovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.05.23 1. runda | vs. Tilde Stromquist | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.05.23 Klasyf. | vs. Ida Johansson | 6-76, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Julia Lovqvist | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Georgia Gulin | 1-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Jhajjar - ceglana | ||||
14.02.23 1. runda | vs. Soha Sadiq | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jhajjar - ceglana | ||||
08.02.23 1. runda | vs. Celine Simunyu | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.23 2. runda klasyf. | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |