Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
29.12.99, 24 lat
29.12.99, 24 lat
Julia Oczachowska vs. Linda Puppendahl - Wzajemne mecze
09.10.17 | Klasyf. | Linda Puppendahl | Julia Oczachowska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Julia Oczachowska form & Linda Puppendahl form
Julia Oczachowska - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Chanel Janssen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Radom - ceglana | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Grodzisk - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
23.08.20 1. runda | vs. Katarzyna Piter | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.20 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.07.20 1. runda | vs. Katarzyna Wysoczanska | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.07.20 1. runda | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Petra Horakova (CZE) | 2-5, - Julia Oczachowska - krecz | szczegóły meczu | |
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Petra Horakova | 2-5, - Julia Oczachowska - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Jana Jablonovska | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Maria Daniels Sierra | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 5-7, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Anita Wagner | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Gabriella Mujan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Nilda Ikizoglu | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
28.09.19 Półfinał | vs. Maria Timofeeva | 7-65, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Nika Shytkouskaya | 6-3, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.19 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.09.19 Klasyf. | vs. Arabella Koller | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.09.19 2. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Maryna Chernyshova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Martina Caregaro | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Linda Puppendahl - ostatnie mecze
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Sinja Kraus | 6-1, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
17.08.18 Ćwierćfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-75, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.08.18 2. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.08.18 1. runda | vs. Dominique Karregat | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.18 2. runda klasyf. | vs. Agathe Timsit | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
14.08.18 Klasyf. | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Antonia Balzert | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Karla Kilic | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Eva Vedder | Eva Vedder - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Eva Lys | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Alkmaar - ceglana | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Mina Hodzic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
11.06.18 2. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.06.18 Klasyf. | vs. Anna Gabric | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
04.04.18 1. runda | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.04.18 Klasyf. | vs. Franziska-Marie Ahrend | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.04.18 2. runda klasyf. | vs. Sarah Medik | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
27.03.18 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.18 Klasyf. | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Katharina Jager | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Anastazja Rosnowska | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
20.03.18 Klasyf. | vs. Teodora Stinga | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.18 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Julia Keranovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Amiens - ceglana | ||||
07.03.18 2. runda | vs. Julie Gervais | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.03.18 1. runda | vs. Marina Yudanov | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.18 Klasyf. | vs. Justine Lo Presti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Victoire De Samucewicz | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Agadir - ceglana | ||||
13.11.17 1. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Beni Mellal - ceglana | ||||
06.11.17 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 6-72, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |