INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sadafmoh Tolibova vs. Linda Prenkovic - Wzajemne mecze
21.04.14 | 1. runda | Linda Prenkovic | Sadafmoh Tolibova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Sadafmoh Tolibova form & Linda Prenkovic form
Sadafmoh Tolibova - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
05.11.19 1. runda | vs. Tamara Curovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Pia Lovric | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Irene Lavino | 6-1, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Marie Mettraux | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Martina Colmegna | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Chiraz Bechri | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Lana Sipek | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sajur - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Lina Glushko | 6-2, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Maia Lumsden | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Sofia Nami Samavati | 6-0, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Avelina Sayfetdinova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Martina Capurro Taborda | 7-5, 3-6, 1-4, - Sadafmoh Tolibova - krecz | szczegóły meczu | |
11.07.19 2. runda | vs. Lisa-Maria Moser | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.07.19 1. runda | vs. Carola Cavelli | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
04.07.19 2. runda | vs. Diana Chehoudi | 3-6, 7-66, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.07.19 1. runda | vs. Justine Pysson | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
11.06.19 Klasyf. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Emmy Yaron | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Fergana - twarda | ||||
07.06.19 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.06.19 2. runda | vs. Dariya Detkovskaya | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-0, Marianna Zakarlyuk - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
14.05.19 1. runda | vs. Julita Saner | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Namangan - twarda | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Gergana Topalova | 0-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Muslima Akhunova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Andijan - twarda | ||||
23.04.19 Klasyf. | vs. Kamilla Rakhimova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Daria Nazarkina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Katharina Hering | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.19 Ćwierćfinał | vs. Eleonora Molinaro | 0-6, 0-3, - Sadafmoh Tolibova - krecz | szczegóły meczu | |
07.03.19 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Linda Prenkovic - ostatnie mecze
W15 Oldenzaal - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Maria Jovanovic | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
29.07.19 Klasyf. | vs. Emily Casteleyn | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Chanel Janssen | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.04.19 Klasyf. | vs. Mihaela Lorena Marculescu | 2-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Paula Prehn | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.04.19 1. runda | vs. Katyarina Paulenka | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Jelena Simic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Giuliana Bestetti | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.10.18 Klasyf. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
09.10.18 Klasyf. | vs. Koral Koldobski | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.10.18 1. runda | vs. Emily Seibold | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.18 2. runda klasyf. | vs. Sabrina Kalandarov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melilla - ceglana | ||||
28.09.18 Półfinał | vs. Julia Payola | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.18 Ćwierćfinał | vs. Ivania Martinich | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.18 2. runda | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sofia Nami Samavati | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Altenkirchen - dywanowa | ||||
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Stammheim - halowa | ||||
21.01.18 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Middelkerke - ceglana | ||||
29.08.17 1. runda | vs. Vanessa Pinto | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.17 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 Klasyf. | vs. Charlotte Roemer | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Eva Lys | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
14.08.17 2. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 4-0, Lena Ruppert - krecz | szczegóły meczu | |
14.08.17 Klasyf. | vs. Sanaz Marand | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Porto - ceglana | ||||
01.08.17 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Horb - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Yuki Kristina Chiang | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
12.07.17 1. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 Klasyf. | vs. Angelina Shakhraychuk | 2-4, - Linda Prenkovic - krecz | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Mariagiovanna Nanti | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |