MECZ
21.08.17 | 1. runda klasyf. | Linda Prenkovic | Eva Lys | 3-6, 6-2, 6-2 | Braunschweig | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Linda Prenkovic vs. Eva Lys - Wzajemne mecze
21.08.17 | 1. runda klasyf. | Linda Prenkovic | Eva Lys | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Braunschweig | ceglana |
Linda Prenkovic form & Eva Lys form
Linda Prenkovic - ostatnie mecze
W15 Oldenzaal - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Maria Jovanovic | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
29.07.19 Klasyf. | vs. Emily Casteleyn | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Chanel Janssen | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.04.19 Klasyf. | vs. Mihaela Lorena Marculescu | 2-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Paula Prehn | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.04.19 1. runda | vs. Katyarina Paulenka | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Jelena Simic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Giuliana Bestetti | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.10.18 Klasyf. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
09.10.18 Klasyf. | vs. Koral Koldobski | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.10.18 1. runda | vs. Emily Seibold | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.18 2. runda klasyf. | vs. Sabrina Kalandarov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melilla - ceglana | ||||
28.09.18 Półfinał | vs. Julia Payola | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.18 Ćwierćfinał | vs. Ivania Martinich | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.18 2. runda | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sofia Nami Samavati | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Altenkirchen - dywanowa | ||||
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Stammheim - halowa | ||||
21.01.18 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Middelkerke - ceglana | ||||
29.08.17 1. runda | vs. Vanessa Pinto | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.17 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 Klasyf. | vs. Charlotte Roemer | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Eva Lys | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
14.08.17 2. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 4-0, Lena Ruppert - krecz | szczegóły meczu | |
14.08.17 Klasyf. | vs. Sanaz Marand | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Porto - ceglana | ||||
01.08.17 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Horb - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Yuki Kristina Chiang | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
12.07.17 1. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 Klasyf. | vs. Angelina Shakhraychuk | 2-4, - Linda Prenkovic - krecz | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Mariagiovanna Nanti | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Eva Lys - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Olga Danilovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Antonia Ruzic | - Eva Lys - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
17.02.24 Klasyf. | vs. Clara Burel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
09.11.23 Rubber 1 | vs. Martina Trevisan | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Marie Bouzkova | 1-6, - Eva Lys - krecz | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Anna Schmiedlova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
01.10.23 1. runda | vs. Jelena Ostapenko | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Robin Montgomery | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.08.23 Klasyf. | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Coco Vandeweghe | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
10.08.23 Ćwierćfinał | vs. Greetje Minnen | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
09.08.23 2. runda | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Alexandra Eala | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
27.07.23 Ćwierćfinał | vs. Arantxa Rus | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |