MECZ
22.01.20 | 1. runda | Lina Qostal | Elena Milovanovic | 7-61, 7-63 | W15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lina Qostal | Elena Milovanovic | |
1. podanie % | 40/88 (45%) | 49/80 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/40 (65%) | 26/49 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 22/48 (46%) | 13/31 (42%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 5/15 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/80 (51%) | 40/88 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 89/168 (53%) | 79/168 (47%) |
Double foul | 4 | 1 |
Asy | 5 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Maroko
11.03.97, 27 lat
11510 $
11.03.97, 27 lat
11510 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Lina Qostal vs. Elena Milovanovic - Wzajemne mecze
22.01.20 | 1. runda | Lina Qostal | Elena Milovanovic | 7-61, 7-63 | szczegóły meczu | W15 Cairo | ceglana |
Lina Qostal form & Elena Milovanovic form
Lina Qostal - ostatnie mecze
W15 Casablanca - ceglana | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Emma Van Poppel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ananya Vartak | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
11.07.22 Klasyf. | vs. Oumaima Aziz | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Teja Tirunelveli | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
04.07.22 Klasyf. | vs. Francesca Dell'Edera | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Diae El Jardi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.04.22 Klasyf. | vs. Lena Couto | 6-4, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Marrakech - ceglana | ||||
23.03.22 1. runda | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Marrakech - ceglana | ||||
16.03.22 1. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Yexin Ma | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.08.21 Klasyf. | vs. Yeong Won Jeong | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.08.21 2. runda klasyf. | vs. Nicole Poj | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Daniela Glanzer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Giuliana Bestetti | 7-62, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.08.21 2. runda klasyf. | vs. Tara Malik | 6-4, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Marne Dercksen | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.08.21 Klasyf. | vs. Akvile Parazinskaite | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.07.21 2. runda klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 6-74, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Mouna Bouzgarrou | 5-7, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
28.01.20 1. runda | vs. Rita Atik | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
23.01.20 2. runda | vs. Chantal Skamlova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 7-61, 7-63 | szczegóły meczu | |
20.01.20 Klasyf. | vs. Irina Shchetinina | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Daria Solovyeva | 2-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Angelika Shapovalova | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.20 Klasyf. | vs. Farah Khalil | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.01.20 1. runda klasyf. | vs. Lina Boylan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Elena Milovanovic - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Maelle Leclercq | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.03.24 Finał | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 2-4, - Elena Milovanovic - krecz | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Helena Buchwald | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-2, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Ottavia Massetti | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Aliona Falei | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Lena Couto | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yuki Naito | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Gergana Topalova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kiara Nina Kucikova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Martyna Kubka | 7-65, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Deniz Dilek | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |