MECZ
07.09.19 | Półfinał | Lina Glushko | Shelly Bereznyak | 6-1, 6-1 | W15 Sajur | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lina Glushko | Shelly Bereznyak | |
1. podanie % | 28/43 (65%) | 30/49 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/28 (71%) | 13/30 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/15 (40%) | 4/19 (21%) |
Zdobyte break-ball | 7/16 (44%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/49 (65%) | 17/43 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/92 (63%) | 34/92 (37%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
2-0 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, A-40[BP] | ||
Lina Glushko | 3-0 | |
0-0, 15-15 | ||
4-0 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Lina Glushko | 5-0 | |
0-0 | ||
5-1 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 0-15, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Lina Glushko | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lina Glushko | 2-0 | |
0-0, 15-15, 40-40 | ||
3-0 | Shelly Bereznyak | |
0-0 | ||
Lina Glushko | 4-0 | |
4-1 | Shelly Bereznyak | |
Lina Glushko | 5-1 | |
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lina Glushko vs. Shelly Bereznyak - Wzajemne mecze
11.08.20 | 1. runda | Lina Glushko | Shelly Bereznyak | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
07.09.19 | Półfinał | Lina Glushko | Shelly Bereznyak | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Sajur | twarda |
19.10.15 | 1. runda | Shelly Bereznyak | Lina Glushko | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | Ramat Hasharon | twarda |
Lina Glushko form & Shelly Bereznyak form
Lina Glushko - ostatnie mecze
W50 Pretoria - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Rina Saigo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
24.02.24 Finał | vs. Manon Leonard | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Półfinał | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 6-4, Adithya Karunaratne - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Xiaodi You | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-76, 6-0 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Amandine Hesse | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. En Shuo Liang | 5-7, 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | - | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Aliona Falei | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Eri Hozumi | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Magdalena Frech | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Lea Boskovic | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-73, - Lina Glushko - krecz | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Matilde Jorge | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |
Shelly Bereznyak - ostatnie mecze
W15 Champaign - twarda | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Maria Sholokhova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.22 Klasyf. | vs. Mary Lewis | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 4-6, 3-4, - Shelly Bereznyak - krecz | szczegóły meczu | |
21.06.22 Klasyf. | vs. Adi Gavish | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.06.22 2. runda klasyf. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
15.06.22 1. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Netanya - twarda | ||||
26.05.22 2. runda | vs. Yanina Wickmayer | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.05.22 1. runda | vs. Nicole Nadel | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.05.22 Klasyf. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Alian Zack | 6-3, 2-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Vilnius - halowa | ||||
08.06.21 1. runda | vs. Patricija Paukstyte | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
20.05.21 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.05.21 1. runda | vs. Maria Krupenina | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Jerusalem - twarda | ||||
12.05.21 1. runda | vs. Valentina Ryser | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ramat - twarda | ||||
04.05.21 1. runda | vs. Jenny Duerst | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.03.21 Klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Saara Orav | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Mariya Dolzhenko | 4-6, 6-0, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.03.21 Klasyf. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Joanne Zuger | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.03.21 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Adi Gavish | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Amira Badawi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
04.11.20 1. runda | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.11.20 Klasyf. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 1-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
26.10.20 Klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
11.08.20 1. runda | vs. Lina Glushko | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.08.20 1. runda | vs. Nicole Khirin | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |