MECZ
09.10.18 | 1. runda | Lina Glushko | Anna Iakovleva | 6-3, 6-1 | Ashkelon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lina Glushko | Anna Iakovleva | |
1. podanie % | 32/48 (67%) | 34/50 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/32 (75%) | 16/34 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/16 (44%) | 6/16 (38%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/50 (56%) | 17/48 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/98 (60%) | 39/98 (40%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Anna Iakovleva | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lina Glushko | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Anna Iakovleva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lina Glushko | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Anna Iakovleva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lina Glushko | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Anna Iakovleva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-3 | Anna Iakovleva | |
5-3 | Anna Iakovleva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Lina Glushko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Anna Iakovleva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lina Glushko | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Anna Iakovleva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lina Glushko | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Anna Iakovleva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lina Glushko | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
02.12.97, 26 lat
12313 $
02.12.97, 26 lat
12313 $
Lina Glushko vs. Anna Iakovleva - Wzajemne mecze
09.10.18 | 1. runda | Lina Glushko | Anna Iakovleva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Ashkelon | twarda |
Lina Glushko form & Anna Iakovleva form
Lina Glushko - ostatnie mecze
W50 Pretoria - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Rina Saigo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
24.02.24 Finał | vs. Manon Leonard | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Półfinał | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 6-4, Adithya Karunaratne - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Xiaodi You | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-76, 6-0 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Amandine Hesse | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. En Shuo Liang | 5-7, 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | - | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Aliona Falei | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Eri Hozumi | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Magdalena Frech | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Lea Boskovic | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-73, - Lina Glushko - krecz | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Matilde Jorge | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |
Anna Iakovleva - ostatnie mecze
W15 Shymkent - halowa | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Elena Malygina | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Julyette Steur | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
05.12.18 1. runda | vs. Julyette Steur | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Galateia Mesochoritou | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Angelina Zhuravleva | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Elin Vilen | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
24.10.18 1. runda | vs. Julita Saner | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ofakim - twarda | ||||
17.10.18 1. runda | vs. Madeleine Kobelt | 7-60, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Lina Glushko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
26.09.18 2. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Sevil Yuldasheva | 5-7, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
19.09.18 2. runda | vs. Ksenia Palkina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Anastazja Rosnowska | 6-2, 3-1, Anastazja Rosnowska - krecz | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Albina Khabibulina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
06.08.18 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Elina Nepliy | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Darya Mukhina | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Savitaipale - ceglana | ||||
02.08.18 2. runda | vs. Axana Mareen | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.07.18 1. runda | vs. Weronika Jasmina Forys | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.07.18 1. runda klasyf. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
30.07.18 Klasyf. | vs. Ksenia Tarasova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
26.07.18 2. runda | vs. Zoziya Kardava | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.18 1. runda | vs. Alena Nikishina | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Khrustaleva | 7-5, 6-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.07.18 Klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Ipek Oz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Yuliya Kim | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Almaty - twarda | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Anhzelika Isaeva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 Klasyf. | vs. Anastasia Bursa | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |