INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lena Papadakis vs. Lina Gjorcheska - Wzajemne mecze
01.06.18 | Ćwierćfinał | Lina Gjorcheska | Lena Papadakis | 6-2, 4-1, Lina Gjorcheska - krecz | szczegóły meczu | Obidos | dywanowa |
Lena Papadakis form & Lina Gjorcheska form
Lena Papadakis - ostatnie mecze
W75 Chiasso - ceglana | ||||
16.04.24 Klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-4, 6-75, - Lena Papadakis - krecz | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda klasyf. | vs. Giada Ciampa | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Bellinzona - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.04.24 Klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.04.24 1. runda klasyf. | vs. Zoe Kaegi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Split - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Polona Hercog | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.04.24 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 6-1, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Petkovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Naiktha Bains | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Purvika Jain | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sameeksha Shroff | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-75, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Amandine Hesse | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
23.12.23 Finał | vs. Angella Okutoyi | 3-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.12.23 Półfinał | vs. Fanny Ostlund | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.12.23 Ćwierćfinał | vs. Emma Lene | 4-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.12.23 2. runda | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Anastasiya Kuparev | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
11.12.23 1. runda | vs. Emeline Dartron | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Lina Gjorcheska - ostatnie mecze
W75 Koper - ceglana | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Split - ceglana | ||||
03.04.24 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 0-6, 0-3, - Lina Gjorcheska - krecz | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
01.10.23 Finał | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Półfinał | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.09.23 3. runda | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |