MECZ
04.07.17 | 1. runda | Lina Gjorcheska | Elyne Boeykens | 6-3, 6-4 | Denain | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lina Gjorcheska | Elyne Boeykens | |
1. podanie % | 27/53 (51%) | 42/73 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/27 (63%) | 25/42 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/26 (65%) | 12/31 (39%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/73 (49%) | 19/53 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/126 (56%) | 56/126 (44%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lina Gjorcheska vs. Elyne Boeykens - Wzajemne mecze
04.07.17 | 1. runda | Lina Gjorcheska | Elyne Boeykens | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Denain | ceglana |
08.12.14 | Ćwierćfinał | Lina Gjorcheska | Elyne Boeykens | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
01.12.14 | Półfinał | Lina Gjorcheska | Elyne Boeykens | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Lina Gjorcheska form & Elyne Boeykens form
Lina Gjorcheska - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 0-6, 0-3, - Lina Gjorcheska - krecz | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
01.10.23 Finał | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Półfinał | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.09.23 3. runda | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-75, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Sada Nahimana | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.09.23 3. runda | vs. Rina Saigo | 6-73, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Elyne Boeykens - ostatnie mecze
Vinaros - ceglana | ||||
09.11.17 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.17 1. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
31.10.17 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
24.10.17 1. runda | vs. Monika Kilnarova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
17.10.17 1. runda | vs. Tena Lukas | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Seville - ceglana | ||||
10.10.17 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
22.09.17 Ćwierćfinał | vs. Tereza Mrdeza | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.09.17 2. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.17 1. runda | vs. Melanie Stokke | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
14.09.17 2. runda | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.09.17 1. runda | vs. Lisa Sabino | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
16.08.17 1. runda | vs. Melanie Stokke | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Koksijde - ceglana | ||||
09.08.17 2. runda | vs. Fiona Ferro | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.17 1. runda | vs. Helene Scholsen | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Bad Saulgau - ceglana | ||||
03.08.17 2. runda | vs. Fiona Ferro | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.08.17 1. runda | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Anna-Giulia Remondina | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Joana Eidukonyte | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
18.07.17 1. runda | vs. Nina Alibalic | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Torino - ceglana | ||||
13.07.17 Ćwierćfinał | vs. Alize Lim | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.07.17 2. runda | vs. Anastasia Grymalska | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda | vs. Estrella Cabeza-Candela | 6-72, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Denain - ceglana | ||||
04.07.17 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lenzerheide - ceglana | ||||
23.06.17 Ćwierćfinał | vs. Simona Waltert | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.06.17 2. runda | vs. Polina Leykina | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.06.17 1. runda | vs. Jessica Pieri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Padova - ceglana | ||||
13.06.17 1. runda | vs. Martina Caregaro | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Isabelle Wallace | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Cagnes Sur - ceglana | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Manon Arcangioli | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Wiesbaden - ceglana | ||||
03.05.17 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |