MECZ
23.03.19 | Półfinał | Lina Gjorcheska | Charlotte Roemer | 6-4, 2-6, 6-1 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lina Gjorcheska | Charlotte Roemer | |
1. podanie % | 38/68 (56%) | 51/78 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/38 (47%) | 22/51 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/30 (57%) | 13/27 (48%) |
Zdobyte break-ball | 8/12 (67%) | 6/9 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/78 (55%) | 33/68 (49%) |
Zdobyte punkty – razem | 78/146 (53%) | 68/146 (47%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Charlotte Roemer | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Charlotte Roemer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Lina Gjorcheska | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Charlotte Roemer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lina Gjorcheska | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Charlotte Roemer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Charlotte Roemer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Charlotte Roemer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lina Gjorcheska | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Charlotte Roemer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lina Gjorcheska | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-3 | Charlotte Roemer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lina Gjorcheska | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-5 | Charlotte Roemer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Charlotte Roemer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Charlotte Roemer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Charlotte Roemer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Charlotte Roemer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lina Gjorcheska vs. Charlotte Roemer - Wzajemne mecze
23.03.19 | Półfinał | Lina Gjorcheska | Charlotte Roemer | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
07.10.18 | 2. runda klasyf. | Lina Gjorcheska | Charlotte Roemer | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Roja De | ceglana |
Lina Gjorcheska form & Charlotte Roemer form
Lina Gjorcheska - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 0-6, 0-3, - Lina Gjorcheska - krecz | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
01.10.23 Finał | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Półfinał | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.09.23 3. runda | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-75, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Sada Nahimana | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.09.23 3. runda | vs. Rina Saigo | 6-73, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Charlotte Roemer - ostatnie mecze
Billie Jean - twarda | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Maria Rivera Corado | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.04.22 | vs. Daniela Seguel | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.04.22 Rubber 1 | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
24.02.21 1. runda | vs. Erika Andreeva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Zoe Howard | 6-4, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 6-3, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Nathaly Kurata | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Renata Zarazua | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Yuliana Lizarazo | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Budapest - ceglana | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
18.06.19 Klasyf. | vs. Anna Klasen | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Lea Aiche | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - twarda | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Nadja Bay Christians | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Obidos - dywanowa | ||||
16.05.19 2. runda | vs. Maria Sanchez | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 1. runda | vs. Martina Colmegna | 2-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Obidos - dywanowa | ||||
10.05.19 2. runda | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.19 1. runda | vs. Mariana Campino | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.05.19 Półfinał | vs. Simona Waltert | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.05.19 Ćwierćfinał | vs. Elena Milovanovic | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.05.19 2. runda | vs. Merna Refaat | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.04.19 Ćwierćfinał | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.04.19 2. runda | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Barbora Matusova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.03.19 Ćwierćfinał | vs. Yuki Naito | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.03.19 2. runda | vs. Joanne Zuger | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |