MECZ
10.07.17 | 2. runda klasyf. | Lian Tran | Ruth Copas | 2-6, 6-4, 6-3 | Cantanhede | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Irlandia
29.12.96, 27 lat
29.12.96, 27 lat
Lian Tran vs. Ruth Copas - Wzajemne mecze
10.07.17 | 2. runda klasyf. | Lian Tran | Ruth Copas | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Cantanhede | dywanowa |
Lian Tran form & Ruth Copas form
Lian Tran - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Mila Masic | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Sarah Iliev | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Emma Lene | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Jaeda Daniel | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Tamara Kostic | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
26.11.23 Finał | vs. Cristina Diaz Adrover | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Tess Sugnaux | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Marie Weckerle | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Emma Wilson | 2-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Brenda Fruhvirtova | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ena Kajevic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Amelia Waligora | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Neila Trklja | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Verena Meliss | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Mitevska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Josy Daems | 7-64, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Oceanne Lopez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Federica Bilardo | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
26.08.23 Ćwierćfinał | vs. Jeline Vandromme | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Ruth Copas - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Noemi Basiletti | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
24.01.21 1. runda klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Aubane Droguet | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Caitlyn Portela | 6-4, 3-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Duca | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Elizabet Hamaliy | 7-67, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Natalia Orlova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Mironova | 3-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Agathe Timsit | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Santarem - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Matilde Jorge | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.09.19 Klasyf. | vs. Gabrielle Clairotte | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Dublin - dywanowa | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Tanysha Dissanayake | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Tanysha Dissanayake | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dublin - dywanowa | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Tiffany William | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.18 1. runda | vs. Tiffany William | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dublin - dywanowa | ||||
24.07.17 1. runda | vs. Juliette Bastin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.17 1. runda | vs. Juliette Bastin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cantanhede - dywanowa | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Lian Tran | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Naroa Larrinaga | 7-64, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu |