INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lia Karatancheva vs. Laura Mair - Wzajemne mecze
07.10.19 | Klasyf. | Lia Karatancheva | Laura Mair | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Antalya | twarda |
Lia Karatancheva form & Laura Mair form
Lia Karatancheva - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Katarina Jokic | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
07.03.24 3. runda | vs. Lea Ma | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Jana Kolodynska | 6-75, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Elysia Bolton | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Spring - twarda | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Allura Zamarripa | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexis Nguyen | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Sophie Chang | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Panna Bartha | 6-4, 5-2, Panna Bartha - krecz | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Katrina Scott | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Grace Min | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Irina Ramialison | - | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Carolina Quevedo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-3, 6-79, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Abigail Rencheli | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Francesca Curmi | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Obradovic | 6-1, Andrea Obradovic - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Luca Udvardy | Luca Udvardy - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vendula Valdmannova | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 0-4, - Lia Karatancheva - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Martha Matoula | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |
Laura Mair - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Mila Masic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Iveta Dapkute | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Lorena Solar Donoso | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Lina Glushko | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ornella De Fazio | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Katherine Barnes | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vittoria Paganetti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ziva Falkner | 7-65, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
17.09.23 Klasyf. | vs. Eva Vedder | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Ayla Aksu | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Sophia Ksandinov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zara Zafirovska | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Conny Perrin | 2-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Anna Semenova | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-4, 6-71, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Anna Turati | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-73, 7-66 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Camilla Gennaro | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |