MECZ
02.06.16 | 2. runda | Li-Yun Stefanie Tan | Sabina Shaydullina | 6-1, 6-1 | Baku | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Li-Yun Stefanie Tan | Sabina Shaydullina | |
1. podanie % | 54/64 (84%) | 32/51 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/54 (63%) | 15/32 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/10 (60%) | 7/19 (37%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 0/6 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/51 (57%) | 24/64 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 69/115 (60%) | 46/115 (40%) |
Double foul | 0 | 4 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
07.02.96, 28 lat
07.02.96, 28 lat
Li-Yun Stefanie Tan vs. Sabina Shaydullina - Wzajemne mecze
02.06.16 | 2. runda | Li-Yun Stefanie Tan | Sabina Shaydullina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Baku | twarda |
Li-Yun Stefanie Tan form & Sabina Shaydullina form
Li-Yun Stefanie Tan - ostatnie mecze
Pune - twarda | ||||
08.11.17 2. runda | vs. Karman Kaur Thandi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
10.10.17 1. runda | vs. Belinda Woolcock | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
05.10.17 2. runda | vs. Eri Hozumi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.17 1. runda | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
27.09.17 1. runda | vs. Asia Muhammad | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Olivia Gadecki | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
25.09.17 Klasyf. | vs. Maddison Inglis | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
17.08.17 Ćwierćfinał | vs. Junri Namigata | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.17 2. runda | vs. Na-Lae Han | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.08.17 1. runda | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
08.08.17 1. runda | vs. Ji-Hee Choi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
26.07.17 2. runda | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.07.17 1. runda | vs. Risa Ushijima | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
17.07.17 1. runda | vs. Renee McBryde | 6-4, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Taipei - twarda | ||||
23.06.17 Ćwierćfinał | vs. Haruka Kaji | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.06.17 2. runda | vs. Katherine Ip | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.06.17 1. runda | vs. Kwan Yau Ng | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
14.06.17 1. runda | vs. Varunya Wongteanchai | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
07.05.17 1. runda | vs. Margarita Lazareva | 6-1, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
02.05.17 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Anning - ceglana | ||||
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.04.17 2. runda klasyf. | vs. Ao Gai | 2-6, 7-64, 5-7 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
15.04.17 1. runda klasyf. | vs. Jacqueline Cako | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mornington - ceglana | ||||
27.03.17 1. runda | vs. Olivia Tjandramulia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama - twarda | ||||
07.03.17 1. runda | vs. Erina Hayashi | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Perth - twarda | ||||
20.02.17 2. runda klasyf. | vs. Noppawan Lertcheewakarn | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.17 1. runda klasyf. | vs. Lexie Weir | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Perth - twarda | ||||
13.02.17 1. runda klasyf. | vs. Jelena Stojanovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Navi Mumbai - twarda | ||||
19.12.16 Klasyf. | vs. Chanelle Van Nguyen | 6-72, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu |
Sabina Shaydullina - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.01.19 1. runda | vs. Melis Yasar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
08.08.18 2. runda | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.08.18 1. runda | vs. Daria Kruzhkova | 6-4, 4-0, Daria Kruzhkova - krecz | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Azaliya Badegyeva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Arina Kuznetsova | 3-0, Arina Kuznetsova - krecz | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Nefedova (1997) | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.07.18 Klasyf. | vs. Alena Nikishina | 4-6, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.07.18 2. runda klasyf. | vs. Aida Kalimullina | 6-0, 4-1, Aida Kalimullina - krecz | szczegóły meczu | |
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Gurianova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
15.12.16 2. runda | vs. Julia Stamatova | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.12.16 1. runda | vs. Raluca Ciufrila | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
05.12.16 Klasyf. | vs. Aleksandra Buczynska | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.12.16 2. runda klasyf. | vs. Sonia Grzywocz | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
17.08.16 2. runda | vs. Viktoria Kamenskaya | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.16 1. runda | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.08.16 1. runda klasyf. | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.08.16 Klasyf. | vs. Anna Ukolova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
08.08.16 1. runda klasyf. | vs. Natalia Belova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
29.06.16 2. runda | vs. Yana Sizikova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.06.16 1. runda | vs. Aisha Kukushkina | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Baku - twarda | ||||
08.06.16 1. runda | vs. Valeriya Zeleva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Baku - twarda | ||||
02.06.16 2. runda | vs. Li-Yun Stefanie Tan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.05.16 1. runda | vs. Fidana Khalilzada | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Baku - twarda | ||||
26.05.16 2. runda | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.05.16 1. runda | vs. Kateryna Popova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Khimki - halowa | ||||
03.05.16 1. runda | vs. Alina Silich | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.05.16 1. runda klasyf. | vs. Nonna Kurginyan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.05.16 Klasyf. | vs. Elizaveta Volodko | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
16.03.16 1. runda | vs. Iana Tishchenko | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |